MAXIFY Kablosuz Baskı

Tüm serideki Wi-Fi bağlantısı özelliğiyle MAXIFY yazıcınızı birden fazla kullanıcı arasında sorunsuz bir şekilde paylaşabilir ve ofiste istediğiniz yerden baskı alabilirsiniz. Tüm seri için mevcut Canon'un ücretsiz baskı uygulamaları ve Apple AirPrint™ desteği sayesinde akıllı telefonlardan ve tabletlerden baskı almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

MAXIFY-AirPrint-Printers

MAXIFY-Apple-AirPrint

AirPrint_Logo

Apple AirPrint

Tüm MAXIFY yazıcıları iPhone®, iPad® ve iPod® Touch cihazlarında bulunan AirPrint işlevini destekler ve hiçbir yazılım kurmadan kablosuz baskı özelliği sağlar. Apple cihazınız Wi-Fi ağındaki yazıcıyı otomatik olarak algılar ve kablosuz olarak fotoğraf, e-posta, web sayfaları ve diğer belgeleri yazdırmanızı sağlar.

MAXIFY baskı uygulamaları

Canon'un Android veya Apple mobil cihazlar için ücretsiz baskı uygulamalarını indirin ve MAXIFY'ınızı akıllı telefon ve tabletlerden kablosuz olarak kullanın. Uygulamalar, Wi-Fi ağındaki MAXIFY kablosuz yazıcıları otomatik olarak bulur, yazdırma ve tarama işlevlerine uzaktan erişiminizi sağlar.

MAXIFY-Printing-apps
MAXIFY-Printing-Solutions-app

CPIS-2.0.0_55

Canon PRINT uygulaması

Canon PRINT uygulaması yerel ağda veya doğrudan yazıcılardaki dahili Erişim Noktası Modu ile kablosuz olarak Android ve Apple mobil cihazlarınızdan baskı almanızı ve Android ve Apple mobil cihazlarınıza tarama yapmanızı sağlar. Ayrıca yazıcı durumunu ve mürekkep bilgilerini kontrol edebilir, çevrimiçi yazıcı kılavuzu ile MAXIFY Cloud Link hizmetlerine erişebilirsiniz.

Canon PRINT uygulaması, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir.

Canon-Print-Service-plug-in

Canon-Print-Service

Canon Baskı Hizmeti eklentisi

Canon Baskı Hizmeti, Android* akıllı cihazlar için bir Wi-Fi ağı yoluyla birçok uyumlu Canon yazıcıdan (PIXMA, MAXIFY, i-SENSYS, imageRUNNER) baskı almayı etkinleştiren bir baskı eklentisidir. Eklenti, yazdırma düğmesini etkinleştirerek seçili Android uygulamaları dahilinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve ayrı bir uygulama olarak kullanılmaz.

[LOCAL]Android image app

Windows RT

Windows RT tabletler, Windows işletim sistemi dahili sürücüsü bulunan MAXIFY yazıcıları destekler. Tablet ağda uyumlu bir yazıcı tanıdığı an Canon yardımcı programı Windows RT masaüstünde belirir. Hiçbir uygulama kurmaya gerek kalmadan kablosuz baskı ve tarama yapılmasını sağlar.

MAXIFY-acess-point-mode

Erişim Noktası Modu

Bir modem veya kablosuz bir ağa erişiminiz yoksa ne yaparsınız? Erişim Noktası Modunu destekleyen MAXIFY yazıcılar, geçici mod kablosuz ağ oluşturabilir. Böylece Canon PRINT uygulamasını veya Apple AirPrint'i kullanarak doğrudan akıllı telefonunuz veya tabletinizden baskı alabilirsiniz.

Bulut baskı

Yazıcınızdan daha fazla yararlanın ve internetten baskı özgürlüğünün tadını çıkarın. Bulut bağlantılı MAXIFY yazıcılar, doğrudan yazıcı ekranından çevrimiçi bulut hizmetlerinden baskı almanızı veya akıllı telefon ve tabletinizden internet üzerinden yazdırmak için dosya göndermenizi sağlar.

Daha fazla bilgi alın

MAXIFY-Cloud-Printing

* Android sürüm 4.4 (KitKat) veya daha üstü gerekir.

AirPrint, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır.

iPad, iPhone, iPod ve iPod touch, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markalarıdır.