Dolandırıcı Mağazalar Uyarısı

%90 veya daha fazla indirimle Canon ürünleri sattığını iddia eden birkaç web sitesi olduğunu fark ettik. Bu web siteleri, resmi Canon Mağazamız gibi görünecek şekilde tasarlanmış ancak meşru olmadıklarını, yalnızca müşterilerimizi kandırarak kişisel ve mali bilgilerini almaya çalıştıkları düşünüyoruz. Müşterilerimize, Canon ve diğer mağazalardan alışveriş yaparken dikkatli olmalarını öneriyoruz.

Resmi Canon çevrimiçi mağazasını, Avrupa'daki Canon mağazalarının sahip olduğu şu benzer alan adından tanıyabilirsiniz: https://store.canon.xx

Sonraki harfler, her ülke için farklılık gösterir. Örneğin: https://store.canon.fr ve https://store.canon.co.uk.

Bir siteden emin değil misiniz veya dolandırıcı bir mağaza mı bildirmek istiyorsunuz? Şimdi iletişime geçin

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Fraudulent Service Warning

Dolandırıcı Desteğe Yönelik Uyarı

Canon ürününüz için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda ülkenizdeki uzman desteği için daima resmi Canon Destek Merkezi'yle iletişime geçin.

Fraudulent stores -Legal & compliance

Yasal ve Uyumluluk

Faaliyet gösterdiğimiz birçok ülkede geçerli yasalara ve yönetmeliklere uygun davranıyoruz. Uyumluluk ve yasal açıklamalarımız, duruşumuz ve rehberlik ile ilgili buradan bilgi edinin.

Fraudulent stores -Counterfeit

Sahte ürünler

Sahte Canon ürünlerini tespit etmek düşündüğünüzden daha zordur. Ayrıca bu ürünler düşündüğünüzden daha zararlıdır. Sahte ürünleri nasıl tespit edeceğinizi öğrenin.