Mini Print app
alt text goes here

Canon

Mini Print uygulaması

Canon Zoemini ve Canon Zoemini S2 fotoğraflarınıza kişisel bir dokunuş katın.

iOS için indirin

Android için indirin

Çekimlerinize hayat verin

Havalı ve yaratıcı seçeneklere özel erişim, ayrıca sosyal medyada çektiğiniz tüm anlık görüntülere doğrudan bağlantı sunan Mini Print uygulaması, Canon Zoemini ve Canon Zoemini S2 cihazınızla alabileceğiniz benzersiz, paylaşılabilir ve kişiselleştirilmiş baskılar için mükemmel bir yardımcıdır.

Yakalayın ve oluşturun

Mini Print uygulamasıyla gülümseyin, çekim yapın ve mükemmel anı yakalayın ya da fotoğraf dosyalarınıza ve Facebook, Instagram, Google Photo, Dropbox veya iCloud hesaplarınıza erişerek çekimlerinizi değerli hatıralara dönüştürün. Arkası yapışkanlı 2x3 inç fotoğrafların her biri anında paylaşıma hazır, lekelenmez, yırtılmaz ve suya dayanıklı kareler için ZINK™ teknolojisiyle basılır.

Capture and create

Mükemmel görüntü

Mini Print uygulamasının havalı yeniden şekillendirme seçenekleriyle fotoğraflarınıza kişilik katın. Daha özgün bir dokunuş için bir çerçeve deneyin, bir filtre uygulayın veya kendi karalamalarınızı ve yazılarınızı ekleyin. Farklı bir selfie için canlı kamera efektlerini deneyin; daha da şaşırtıcı paylaşılabilir bir baskı almak için ise AR'ye bir şans verin.

Picture-perfect

Yaratıcı koleksiyonlar

Uygulamada bulunan akıllı kolaj aracıyla yaratıcılığınızı konuşturun ve en sevdiğiniz kareleri bir kolajda buluşturun, isterseniz dört veya daha küçük dokuz kareyi kullanarak çarpıcı bir yapışkanlı poster oluşturmak için döşeme özelliğini kullanın.

Creative collections

Hazırlanın

Canon Zoemini S2'ye yönelik Mini Print uygulamasıyla daha fazla yaratıcı kontrole sahip olun. Mükemmel bir selfie veya eğlenceli bir grup çekimi için uygulamanın otomatik zamanlayıcı ayarını ve uzaktan çekim özelliğini kullanın. Zamanlayıcıyla 3 saniyeye kadar bir gecikme ayarlayın ve uzaktan çekim özelliğini kullanarak kendinize ve arkadaşlarınıza poz vermek için zaman tanıyın.

Tailor-made

Mini Print uygulamasıyla uyumluluk

Bu uygulama, Canon Zoemini ve Canon Zoemini S2 ile tamamen uyumludur. Ayrıca iOS ve Android cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilir.

Mobil cihazın, App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen Canon Mini Print Uygulaması ve Bluetooth® ile Canon Zoemini'ye veya Canon Zoemini S2'ye bağlanması gerekir. iOS 9.0 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarla ve Android 4.4 veya üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla uyumludur.

Fotoğraf çekin, baskı alın ve yola devam edin

Dışarıda ve hareket halindeyken ideal yol arkadaşınız olacak cep boyutundaki yazıcıyla anılarınızı baskılara dönüştürün