digital photo professional express
alt text goes here

Digital Photo

Professional Express

iOS için indir

Digital Photo Professional Express

Taşınabilir ve kablosuz dijital fotoğrafçılık iş akışları için Canon Digital Professional Express (DPP Express)*, Canon'un masaüstü DPP yazılımının bazı güçlü özelliklerini uyumlu iPad'inizle buluşturuyor. Canon'un Camera Connect uygulamasıyla beraber çalışan Canon Digital Photo Professional Express uygulaması, hareket halindeyken Canon .CR3 RAW veya JPEG görüntüleri üzerinde içe aktarım, göz atma ve düzenleme işlemlerinin yapılabilmesini mümkün kılar.

*Digital Photo Professional Express uygulama sürümü 1.2.0'dan daha yüksek sürümlerin, Ekim 2019'dan itibaren aylık abonelik ücretiyle sunulacağını lütfen unutmayın. Yakında daha fazla bilgi sunulacak.

Kablosuz bağlanın

Uyumlu iPad'inize Camera Connect uygulamasını* yüklediğinizde görüntüleri indirmek için fotoğraf makinenize kolaylıkla kablosuz bağlanabilirsiniz. Fotoğraf makinesinin hafıza kartındaki görüntüleri, DPP Express uygulamasında incelemek, paylaşmak veya düzenlemek için anında, otomatik olarak indirebilirsiniz.

camera and app

Görüntülerinizi hareket halindeyken bile geliştirin

Görüntüleriniz içe aktarıldıktan sonra Canon'un orijinal RAW dosya dönüştürücüsüyle tam çözünürlüklü Canon .CR3 RAW ve JPEG dosyalarını inceleyebilir, işleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Dosyalarınızın en iyi kalite ve renklerle işlendiğinden şüpheniz olmasın.

using the app

Düzenleme geçmişini oluşturup uygulayın

DPP Express, aynı görüntünün farklı çeşitlerini oluşturup karşılaştırabileceğiniz Çoklu Düzenleme Geçmişi özelliğine sahiptir. Aynı görüntüdeki efektleri ayırt edip karşılaştırmaya veya değişiklikleri ayarlamaya yardımcı olan bu özellik, görüntüleyip kaydedebileceğiniz dört adede kadar düzenleme geçmişi oluşturur. Aynı düzeltmeleri farklı fotoğraflarda uygulamak için DPP Express'in Kopyala-Yapıştır işlevlerini kullanarak Düzenleme Geçmişlerini bile görüntüler arasında kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

edit histories on app

Şimdi indirin

Digital Photo Professional Express uygulaması, uyumlu iOS cihazları için Apple App Store üzerinden indirilebilir.


Uyumluluk

OS sürümü: iOS 11.4
Cihazlar: Tüm iPad Pro modelleri/iPad (6. nesil) /mini4/Air2 (2 GB veya üzeri RAM kapasitesi olan iPad modelleri) 


Birinci nesil iPad mini2/mini3/Air modellerine yüklenebilir ancak bu modellerde desteklenmez. Uygulamayı yukarıdaki iPad ve iPhone / iPod touch modellerinin
önceki bir sürümüne yükleyemezsiniz

Diller

Japonca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Çince (Basitleştirilmiş), Rusça, Korece, Türkçe, Brezilya Portekizcesi