Hero

Colorado 1640

Kalite, verimlilik ve karlılığı birleştiren UVgel 64 inç rulodan ruloya yazıcı.

Bilgi isteyin

Benzersiz UVgel teknolojisine sahip çığır açan rulodan ruloya yazıcı

Canon'un gelişmiş UVgel teknolojisiyle yeni nesil otomasyon özellikleri sunan, yenilikçi rulodan ruloya 64 inç yazıcıyla verimlilik, kalite, uygulama çeşitliliği ve işletim maliyetlerini optimize edin. Tabela ve grafikler için idealdir.

Tüm teknik özelliklere bakın

Colorado 1640

Tüm özellikleri görün

Çığır açan üretkenlik

Her zaman yüksek çıktı hızı ve benzersiz otomasyon özellikleri sayesinde, önceden yalnızca birden fazla rulodan ruloya motor ya da daha büyük bir düz yatak ile ulaşılabilen, oldukça kısa bir üretim süresi sunar.

Colorado 1640
Outstanding Quality

Olağanüstü kalite

Gelişmiş UVgel mürekkep teknolojisi sayesinde en geniş renk gamı ve yüksek tekrarlanabilirlikle kolayca benzersiz kalitede, yüksek çözünürlüklü baskılar yaratır.

Uygulamalar

Sonlandırma dahil üretim sistemindeki engeller kârınızı düşürüyor mu? Dış kaynak kullanımı, müşterilerle ilişkinizi veya daha da kötüsü, gelecekteki işinizi olumsuz mu etkiliyor? Bu uygulamaları şirketinizde kullanarak kârınızı kontrol edin! Müşteriler, daha fazla işi daha kısa sürede tamamlayabilen yazıcılar gibi çok yönlü teknolojilerin peşinde. Lamine etmek gerekmeden çizilmeye ve suya dirençli, hatta grafitiye dayanabilecek dayanıklı baskılar arıyorlar. Zemin ve araç grafikleri veya tabela gibi kalite ile dayanıklılığın birinci öncelik olduğu uygulamalar için idealdir. İç mekan kullanımına uygundur ve çevre dostudur.

Eye-catching front- and backlits

Göze çarpan ön ve arkadan aydınlatmalar

Önden veya arkadan canlı bir biçimde aydınlatılmış görünümlerle yanından geçenlerin dikkatini çekin. UVgel teknolojisi; zengin renkler, zarif mat yüzey ve siyahın gerçek anlamda siyah olduğu harika bir karartma gücü sunar.

Gallery-quality canvasses

Sanat galerisi kalitesinde kanvaslar

Malzemenin katlanması, gerilmesi ve zımbalanması nedeniyle sanat galerisi kalitesinde kanvas baskıları elde etmek zor olabilir. Colorado 1650 modelindeki UVgel mürekkeplerinin esnekliğiyle kusursuz katlamalar oluşturabilirsiniz.

Economical disposable posters

Muhteşem poster kalitesi

Düz kağıda basılan üstün posterlerle sınırlarınızı genişletin. UVgel mürekkepler ve FLXfinish ile göz alıcı bir nihai kalite elde edersiniz.

Jaw-dropping durable POP posters

Dikkat çekici satış noktaları

Düşük maliyetli medyada üretilmiş, kokusuz ve kimyasal emisyon içermediği için iç mekanlarda güvenle kullanılabilen yüksek nitelikli reklamlarla hedef kitlenizin dikkatini çekin.

No-wear decals

Daima yeni gibi görünen çıkartmalar

Kaplama olmadan ağır darbelere dayanabilen, çizilmeye, suya ve hatta grafitiye karşı dayanıklı, genişliği 1,6 metreye ulaşabilen çıkartmalar üretin. Zemin grafikleri, duvar çıkartmaları ve aracın yıkanmasından etkilenmeyen araç grafikleri için mükemmeldir.

Durable banners

Portatif afişler

Canlı renklere sahip, çizilmeye karşı dayanıklı ve düşük maliyetli medyada üretilen esnek film ve rulo afişler.

Outdoor banners

Dış mekan afişleri

Doğru yüzey tercihiyle afişlerinizi öne çıkarın. Etkileyici fotoğraflar için parlak yüzey; dış mekanda bile kolayca okunabilir metinler için ise mat yüzey. Mükemmel kaliteye sahip, çizilmeye karşı dayanıklı ve hepsinden önemlisi; ekonomik.

Photo prints

Fotoğraf baskıları

Film ve makine kaplamalı kağıtlar gibi pek çok alt katmanda üstün bir kalite yakalayın. Yüksek renk tutarlılığı ve ince ayrıntılar ile kusursuz bir görsel etki sunun.

Colorado 1640

Rakip tanımayan çok yönlülük

Tek bir cihazda birden fazla iş yaparak benzersiz esnekliği deneyimleyin. Düşük maliyetli, ince ya da ısıya duyarlı olan, en farklı ortam türlerinde bile mükemmel baskılar elde edin.

Low cost of operation

Düşük işletim maliyeti

%40'a varan daha az mürekkep kullanımı ve %30'a varan iş gücü tasarrufu sayesinde sınıfının en düşük işletme maliyetinin ve en iyi yatırım geri dönüşünün tadını çıkarın.

Hızlı ve verimli mürekkep püskürtme

UVgel teknolojisi, mürekkebi yüksek hızda, mükemmel şekilde tekrarlanabilen görüntüler elde edecek şekilde püskürtür. Pano veya dış mekan afişleri gibi uygulamalarda 159 m²/sa hızda, en yüksek kaliteli ve detaylı iç mekan uygulamalarında ise 40 m²/sa hızda baskı sunar.

Fast Efficient Ink Jetting

Mükemmel kalite

Her zaman aynı hassas ve net noktalar, yüksek renk doygunluğu, gerçeği yansıtan ten renkleri ve parlak görünüm sunan UVgel teknolojisi sayesinde neredeyse tüm ortamlarda mükemmel sonuçlar elde edilir.

Excellent Quality

Ürün Özellikleri

Otomatik besleme ve geçiş özelliğiyle 2 rulo*

UVgel piezoelektrik mürekkep püskürtme

Saatte 159 m2'ye kadar maksimum hız

UV LED kurutma

CMYK

600x1800 dpi

Otomatik bakım

64 inç'e kadar rulo genişliği

Tüm teknik özelliklere bakın

Colorado 1640

More case studies

Read more case studies on how customers have overcome their business challenges with the Colorado 1640

More case studies

Daha fazlasını keşfedin

Yeni uygulamalarla işletmenizi büyütmeye hazır mısınız?

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

* kullanılan ortama bağlıdır