Hero

Colorado 1640

Kalite, verimlilik ve karlılığı birleştiren UVgel 64 inç rulodan ruloya yazıcı.

Bilgi isteyin

Set print free

Özgürce yazdırın

Ufkunuzu genişletin ve rakipsiz kalite, üretkenlik ve çok yönlülüğe şahit olun.

Benzersiz UVgel teknolojisine sahip çığır açan rulodan ruloya yazıcı

Canon'un gelişmiş UVgel teknolojisiyle yeni nesil otomasyon özellikleri sunan, yenilikçi rulodan ruloya 64 inç yazıcıyla verimlilik, kalite, uygulama çeşitliliği ve işletim maliyetlerini optimize edin. Tabela ve grafikler için idealdir.

Tüm teknik özelliklere bakın

Colorado 1640

Tüm özellikleri görün

Çığır açan üretkenlik

Her zaman yüksek çıktı hızı ve benzersiz otomasyon özellikleri sayesinde, önceden yalnızca birden fazla rulodan ruloya motor ya da daha büyük bir düz yatak ile ulaşılabilen, oldukça kısa bir üretim süresi sunar.

Colorado 1640
Outstanding Quality

Olağanüstü kalite

Gelişmiş UVgel mürekkep teknolojisi sayesinde en geniş renk gamı ve yüksek tekrarlanabilirlikle kolayca benzersiz kalitede, yüksek çözünürlüklü baskılar yaratır.

Colorado 1640

Rakip tanımayan çok yönlülük

Tek bir cihazda birden fazla iş yaparak benzersiz esnekliği deneyimleyin. Düşük maliyetli, ince ya da ısıya duyarlı olan, en farklı ortam türlerinde bile mükemmel baskılar elde edin.

Low cost of operation

Düşük işletim maliyeti

%40'a varan daha az mürekkep kullanımı ve %30'a varan iş gücü tasarrufu sayesinde sınıfının en düşük işletme maliyetinin ve en iyi yatırım geri dönüşünün tadını çıkarın.

Hızlı ve verimli mürekkep püskürtme

UVgel teknolojisi, mürekkebi yüksek hızda, mükemmel şekilde tekrarlanabilen görüntüler elde edecek şekilde püskürtür. Pano veya dış mekan afişleri gibi uygulamalarda 159 m²/sa hızda, en yüksek kaliteli ve detaylı iç mekan uygulamalarında ise 40 m²/sa hızda baskı sunar.

Fast Efficient Ink Jetting

Mükemmel kalite

Her zaman aynı hassas ve net noktalar, yüksek renk doygunluğu, gerçeği yansıtan ten renkleri ve parlak görünüm sunan UVgel teknolojisi sayesinde neredeyse tüm ortamlarda mükemmel sonuçlar elde edilir.

Excellent Quality

Ürün Özellikleri

Otomatik besleme ve geçiş özelliğiyle 2 rulo*

UVgel piezoelektrik mürekkep püskürtme

Saatte 159 m2'ye kadar maksimum hız

UV LED kurutma

CMYK

600x1800 dpi

Otomatik bakım

64 inç'e kadar rulo genişliği

Tüm teknik özelliklere bakın

Colorado 1640

* kullanılan ortama bağlıdır