Case Study

Canon ile Baskı Teknolojisinde Devrim: Colorado M-Serisi’nin Sunduğu Eşsiz Kalite ve Verimlilik ile Geniş Format Baskıda Olağanüstü Sonuçlar

0J6A0835

“Her gün aynı büyük tutku ve heyecanla hayata geçirdiğimiz projelerimizde gösterdiğimiz tutarlılığı, kullandığımız baskı makinesinde de görmek istiyorduk, çözümü Canon’da bulduk.”

VAKA ÇALIŞMASINI İNDİRİN
Canon Camera

Olağanüstü uygulama çok yönlülüğüyle yeni iş fırsatları

Asrın Wallprint, yaşam alanlarını yeniden tasarlamak, farklılaştırmak için dünyanın dört bir yanından ithal edilen duvar kağıtları yerine, ‘’Bu ürünleri Türkiye’de en iyi şekilde üretme’’ mottosuyla 2015 yılında kurulan bir firma olarak konumlanıyor. Hem Türkiye’de hem de 36 farklı ülkede büyümeye devam eden Asrın Wallprint, artan müşteri taleplerine en iyi şekilde yanıt vermek üzere çıktığı üstün performanslı baskı makinesi arayışı yolculuğunda çözümü Canon’da buldu.

Optimum hızda mükemmel baskı

Asrın Wallprint, küçük bir çocuk odasından dev bir stadyuma kadar pek çok farklı alana yönelik ürünler ürettiğinden gün içerisinde yaratıcılıklarını bir üst seviyeye çıkaracak; aynı zamanda optimum hız ve kaliteden ödün vermeyen sonuçlar üretecek bir çözüm olarak Canon Colorado M-Serisi’ni tercih etti.

Asrın Wallprint Sahibi Arın Ozan Yılmaz, “Canon, üretim hacmi arttığında bile yükseltme yapabilen, benzer teknolojilere sahip baskı makinelerinden 3 kata kadar daha hızlı imalat sunan Colorado 1650 ve Colorado M-Serisi ile tüm taleplerimizi eksiksiz bir biçimde karşıladı. Üstelik baskıda hız ve kalitemiz artarken düşük mürekkep ve enerji sarfiyatı ile de tasarruf elde etmemizi sağladı.” diyerek tercih ettikleri ürünler hakkında memnuniyetini dile getiriyor.

Canon Camera
Canon Camera

Asla yarı yolda bırakmıyor

“Canon geniş format yazıcıları tercih ettiğimiz andan itibaren tüm iş süreçlerimizin hızlandığını söyleyebiliriz. FLXfinish+ özelliği parlak, mat ve hatta karışık baskı sonuçlarını bile sorunsuz almamızı sağlarken yaratıcılığımıza da katkı sunuyor. PRISMAguide XL özelliği ise 3 veya 5 çok katmanlı işlerimizi beyaz mürekkeple basitleştirilmiş ve otomatikleştirilmiş şekilde kolayca üretmemize yardımcı oluyor. Bu sayede beyaz, renkli veya şeffaf ortamlara basılan uygulamalar bize yüksek baskı kalite sonuçlarını sunuyor. En önem verdiğimiz konulardan biri olan tutarlılıkta ise bizi asla yarı yolda bırakmayan Canon, gerçeği yansıtan renk kalitesi ve geniş renk gamutuyla kusursuz sonuçlar elde etmemizi sağlıyor.”

En üst seviyede üretkenlik

İşini aşkla ve tutkuyla yapan bir ekipten oluşan Asrın Wallprint, hep en iyiye sahip olup müşterilerine de en kusursuz ve en mükemmel sonuçlar sunmayı arzu ediyor. Canon Colorado M-Serisi ile üretkenliği artan Asrın Wallprint için Arın Ozan Yılmaz “Canon’un saatte 159 m2’ye kadar baskı hızıyla gün içerisinde daha fazla müşteri talebini karşılayabiliyor; değişen çeşitli boyut ve kapsamdaki ihtiyaçlara kolaylıkla çözüm üretebiliyoruz. Canon’u tercih etmemiz farklı ülkelerde oluşturduğumuz bayilik yapımıza da büyük ölçüde katkı sağlayarak büyümemizde önemli bir rol oynadı.” diyor.

Kesintisiz ve kusursuz güç

Asrın Wallprint, alanında Türkiye’nin en güçlü markalarından biri olma yolunda ilerlerken kesintisiz baskıya ihtiyaç duyuyor. Canon Colorado M-Serisi’nin çevrimiçi değiştirilebilen iki ortam rulosu ve mürekkebin baskı sırasında doldurulması sayesinde bu ihtiyaca çözüm bulan firma, “Küçük, orta veya büyük hangi ölçekte olursa olsun gün içindeki baskı taleplerimize aynı tutarlılık ve kaliteyle kesintisiz sonuçlar alıyoruz. Gerçeğe yakın renk spektrumu ve UVgel mürekkeplerle baskıların katlaması, esnemesi veya bükülmesi durumunda dahi kusursuz bitmiş ürün tutarlılığı ile de müşteri memnuniyetimizi hiç olmadığı kadar arttırdık.” diyerek Canon markasına dair tercihlerinden duydukları mutluluğu dile getiriyor.

Canon Colorado M-Serisi ile ilgili daha fazla bilgi için siz de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:
https://www.canon.com.tr/business/products/wide-format-printers/colorado-m-series/

Colorado M-Serisi hakkında daha fazla bilgi almak için ekibimize ulaşın.