MAKE IT '22

Yılın ilk canlı etkinliğinde EMEA bölgesindeki müşterilerimizin ve iş arkadaşlarımızın bize katılmasından memnuniyet duyduk. Yeni bakış açıları paylaşıldı ve bağlantılar kuruldu. Bu etkinliğin başarıyla sonuçlandığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Canlı etkinliği kaçırdınız mı? Sunumlar, tanıtımlar ve kurumsal inovasyon oturumları dahil olmak üzere öne çıkan içeriklerden oluşan koleksiyonu, kullanımı kolay B2B etkinlik sitemizde görüntüleyebilirsiniz.

 • ETKİNLİK

  Make It 2022

  2019'dan bu yana ilk canlı, yüz yüze etkinliğimiz. İlham verici sunumlar ve hedef odaklı iş geliştirme yolları ile üretim baskısıyla ilgili yeni bakış açılarını paylaştık ve değişen bir dünyada müşterileriniz için nasıl daha fazla değer yaratabileceğinize dair ayrıntılı bilgi verdik.

 • ETKİNLİK

  Make It 2022

  Dijital bir deneyim ve festival. Baskı sektörü için bir numaralı çevrimiçi etkinlik. Heyecan verici canlı ürün tanıtımlarını, dünyanın dört bir yanından uzman danışmanlıklarını ve şirketlerin "yeni normale" alışmaya çalıştıkları bir zamanda ilham verici açılış konuşmalarını bir araya getirdik.

akıllı telefona bakan adam

Baskı işletmeniz için uzmanlıklarla dolu bir dünya

İlham veren içeriklerden ve uluslararası uzmanların değerli ticari bilgilerinden yararlanın. İyileşmenize ve büyümenize yardımcı olmak için buradayız.

İşinizle ilgili pratik tavsiyeler

Make It 2022, hayal etmenize ve yeni başarı düzeylerine ulaşmanıza yardımcı olmak için ilham verici açılış konuşmalarını canlı teknoloji tanıtımları, hedef odaklı iş geliştirme yolları ve oturumları ile bir araya getiriyor.

bir toplantıdaki bir grup insan

İlham almak ve işletmenizi büyütmenin yollarını keşfetmek ister misiniz?

Canon teknolojisindeki en son gelişmeleri takip edin. İşletmenin büyütülmesine ve baskı sektörünün geleceğine dair fikir liderliğinden Canon EMEA'nın heyecan verici teknoloji tanıtımlarına ve açılış konuşmalarına kadar birçok faydalı bilgi ve video içeriklerine anında erişmek için hibrit etkinlik platformumuza kaydolun ve oturum açın.

 • İşinizi Büyütün

  Hayatta kalma modundan mevcut ve gelecekteki fırsatlara geçiş.

 • İyi Değerlendirin

  En yeni İçgörü Raporumuz, dijital baskının potansiyel müşterilere ve mevcut müşterilere yatırım getirisini iş hedefleriyle bağlantılı net, ticari açıdan göstermenin önemini vurgulamıştır.

 • Kusursuz Hale Getirin

  Akıllı ve ölçeklenebilir otomasyon; baskı öncesi, baskı ve son işlem teknolojilerine yapılan mevcut ve gelecekteki yatırımlardan en iyi şekilde yararlanırken ekibinizin tüm yaratıcılığını ve üretkenliğini ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

imagePRESS V1000

Sağlam işlevsellik ve yenilikçi teknolojiyle donatılmış, orta hacimli baskı ortamlarına yönelik Profesyonel Renkli dijital baskı makinesi imagePRESS'in en son yeniliklerini keşfedin.
DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
imagePRESS V1000 Temel

İlgili Ürünler ve Çözümler

 • Arizona 135 GT
  Teşhir grafiği pazarının dışındaki uygulamalar için endüstriyel ve özel baskı imkanı sağlayan Arizona serimizle yeni baskı olanaklarıyla dolu bir dünyaya adım adın.
 • birlikte çalışan iki profesyonel

  Belge Sürecini Otomatikleştirme Yazılımı

  Çeşitli çıktı kanallarında müşteri iletişimleri ve veri odaklı kritik iş belgeleri oluşturma ve yönetme şeklinizi değiştirmek için tasarlanan çözümlerimizi keşfedin.
 • imagePROGRAF PRO-4100S

  Canon imagePROGRAF Geniş Formatlı Yazıcılar

  Her çalışma ortamına uygun kullanıcı dostu özelliklerle mükemmel kalite ve üretkenlik sunan ve giderek büyüyen imagePROGRAF geniş formatlı yazıcı portföyümüzü keşfedin.
 • varioPRINT 140
  İhtiyaçlarınıza uygun güçlü TITAN'dan orta seviye ve giriş seviyesi çözümlere kadar siyah-beyaz uygulamalara yönelik toner üretim baskı makinelerimizi keşfedin.
 • YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

  Bir Canon Temsilcisiyle mi konuşmak istiyorsunuz?