Canon Camera

Make It 2022

2019'dan bu yana gerçekleşen en büyük ve en kapsamlı canlı ve uluslararası Canon VIP müşteri etkinliğimiz olan Make It 2022'de ürün baskısı ile ilgili yepyeni bakış açıları paylaşacağız ve değişen dünyada müşterileriniz için nasıl daha fazla değer yaratabileceğinizi yakından inceleyeceğiz.

Mayıs ayından itibaren önemli olayları ve kayıtları kaçırmayın.

Gün
:
Saat
:
Dakika
:
Saniye

Make It 2022'yi Kaçırmayın

Sabırsızlıkla beklenen Make It 2022 etkinliğimiz, başarılı olmanıza yardımcı olacak fikirleri ve yenilikleri bir araya getiriyor.

Etkinlik konularının unutulmaması için canlı etkinliğin en iyi anlarını yakalayıp öne çıkan konulardan, konuşmalardan ve sunumlardan oluşan bir koleksiyon hazırlayarak Mayıs'ta sizlere sunacağız. Bizi takip etmeye devam edin.
Digital transformation

Baskı işletmeniz için
uzman seçenekler

İlham veren içeriklerden ve uluslararası uzmanların değerli ticari bilgilerinden yararlanın. İyileşmenize ve büyümenize yardımcı olmak için buradayız.

İşinizle ilgili pratik tavsiyeler

Hayal etmenize ve yeni başarı düzeylerine ulaşmanıza yardımcı olmak için ilham verici açılış konuşmalarını teknoloji tanıtımları, hedefli iş geliştirme yolları ve oturumları ile bir araya getiriyoruz.

bir toplantıdaki bir grup insan

Kolayca gezinin…

Size yardımcı olabiliriz:

İçerik çeşitliliği

 • Canon Showrooms

  Ürün tanıtımları

  imagePRESS ve varioPRINT serilerimizden imagePROGRAF geniş formatlı portföyümüze ve tüm iş akışı çözümlerimize kadar en yeni Canon teknolojilerini iş başındayken görün.

 • two men talking

  Uzman danışmanlıkları

  Canon Kariyer Yükselişi Programı ekibimizden gerçek hayat iş tavsiyelerini dinleyin. Ardından fikirleri eyleme geçirmek için ayrıntılı destek materyallerine erişin.

 • İlham verici konuşmalar

  Sizi yönlendirmesi ve motive etmesi için baskı dünyasının ötesindeki deneyimli iş liderlerinden büyüleyici bilgiler edinin.

 • Düşündürücü tartışmalar

  Düşünce yapınızı güçlendirmek için Canon'un Liderlik Ekibinin ve bağımsız uzmanların bilgi ve vizyonundan yararlanın.

 • Ürün tanıtımları ve güncellemeler

  En yeni dijital baskı çözümlerimizi görün ve yeniliklerimizin ilerlemenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

 • imagePRESS V1000

  imagePRESS V1000

  Müşterilerin artan ve çeşitlilik arz eden ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan yeni imagePRESS V1000 modelinin de dahil olduğu kapsamlı toner baskı makinesi serimizle tanışın. Ayrıca, Yüksek Performanslı C10010VP modelimize, Çok Yetenekli C910 Serimize ve Yaratıcı C170 Serimize göz atarak en yeni iş akışları ve otomasyon çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 • Canon Camera

  Canon imagePROGRAF Geniş Formatlı Yazıcılar

  Her çalışma ortamına uyacak kullanıcı dostu özelliklerle mükemmel kalite ve üretkenlik sunan ve giderek büyüyen imagePROGRAF geniş formatlı yazıcı portföyümüzü keşfedin.

 • Canon Camera

  Canon Siyah-Beyaz Tabaka Dijital Baskı Makineleri

  İhtiyaçlarınıza uygun güçlü TITAN'dan orta seviye ve giriş seviyesi çözümlere kadar siyah-beyaz uygulamalara yönelik toner üretim baskı makinelerimizi keşfedin.

 • Daha Fazlasını Keşfedin

  Make It'in talep üzerine içeriğine erişmek için: