Bilgi Yönetimi Çözümleri

Uzmanlığımız

Bilgi yönetimi çözümleri ve hizmetleri sunma konusunda 30 yılı aşkın deneyimimizle, karmaşık iş süreci otomasyon zorluklarının üstesinden gelmek için ihtiyacınız olan uzmanlığa sahibiz. Veri yakalama ve bilgi iş akışları yönetiminden müşterilerinizle etkili iletişime kadar, ihtiyaçlarınıza göre size mükemmel bir kombinasyon sunacağız.
karanlık ekrana odaklanan grup
 • Yakalama

  Daha akıllı bilgi yönetimi, verilerin belgelerden ve sistemlerden otomatik bir şekilde alınmasıyla başlar.

 • İşlem

  Çözüm paketlerimizle sözleşmeleri imzalamak, faturaları onaylamak, bilgileri güvenli bir şekilde depolamak ve almak çok daha kolay ve hızlıdır.

 • İletişim

  Otomatik süreçler ve istek üzerine etkileşim kurabilme imkanı sunan ve her kanala uygun güçlü müşteri iletişimi çözümleriyle kuruluşların başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Teknoloji Uzmanlığı

Güçlü bilgi yönetimi teknolojileri sunarak, iş akışlarını son derece otomatik hale getirerek, dijital belgeleri verimli bir şekilde yöneterek ve bilgileri akıllıca işleyerek her türlü kuruluşun çalışma şekillerini değiştirmesine yardımcı olduk. Size de yardımcı olalım.
IntelligentDocumentProcessing

Akıllı Belge İşleme

İdari iş yüklerinizi önemli ölçüde azaltmak için verimli ve hassas veri yakalama ve dağıtım çözümleri konusunda uzmanlaştık.

Kurumsal İçerik Yönetimi

İşletmenizdeki verimliliği artırmak için ödüllü kurumsal içerik yönetimi çözümleri uyguluyoruz.

a man working on a laptop
Work professional using customer communication solutions

Müşteri Deneyimi

Müşterilerinize kişiselleştirilmiş ve istek üzerine çok kanallı mesajlar iletirken üretkenliğinizi ve iş birliğinizi artıracak müşteri iletişimi çözümleri sunuyoruz.

İş Süreci Yönetimi

Daha yüksek üretkenlik ve düzenlemelerle uyumluluk kazandırmanın yanı sıra pazar değişikliklerine uyum sağlama konusunda çeviklik kazandıran iş akışı otomasyon çözümleri alanında uzman sağlayıcılarız.

BusinessProcessManagement

Daha Fazlasını Keşfedin

 • Bilgi Yönetimi Çözümleri

  Canon Bilgi Yönetimi Çözümleri ana sayfasını keşfedin.

 • Çözümlerimiz

  Faturaları işleme, İK iş akışlarını kolaylaştırma veya müşterilerinizle etkileşim kurma gibi işlerinizi son derece otomatik hale getirmek için sunduğumuz çözümler hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Yaklaşımımız

  Canon Bilgi Yönetimi Çözümleri, danışmanlık yaklaşımımız ve katma değerli hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Canon Bilgi Yönetimi Çözümlerinin dijital potansiyelinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.