The Full Frame Advantage
alt text goes here

Full frame avantajı

Tam kare 26,2 megapiksel CMOS sensörü ve DIGIC 7 görüntü işlemcisi ile EOS 6D Mark II, profesyonel sonuçlar sunmak için en baştan tasarlanmıştır

Dinamik aralık

EOS 6D Mark II'nın en yeni CMOS sensörü, parlak vurgular ve koyu gölgelerdeki ayrıntıları koruyarak özgün bir görünüm ve his sağlayan geniş dinamik aralık sunar. Yüksek pozlama toleransı, üretim sonrasında dosyalarınızla daha fazla işlem yapmanıza olanak tanır.

Karanlık koşullarda düşük kumlanma

Karanlık koşullarda çekilen görüntüler düşük kumlanma düzeyine ve yüksek netliğe sahiptir; maksimum ISO 40.000 hassasiyetinde çalışır (ISO 102.400'e genişletilebilir). EOS 6D Mark II'nın CMOS sensörü, olabildiğince fazla ışık yakalar ve DGIC 7 işlemcisi ise dijital kumlanma gibi bozulmaları en aza indirir.

Yepyeni bir düzeyde görüntü işleme

Dahili Lens Sapma Düzeltmesi, kırınım, bozulma ve kromatik sapma gibi faktörleri telafi ederek optik performansı artırır. Sonuç, doğrudan fotoğraf makinesinden muhteşem görünen bir görüntü olur.

Next level image processing
Powerful portraits

Güçlü portreler

Tam kare EOS 6D Mark II, doğası gereği daha küçük sensörlü fotoğraf makinelerine kıyasla daha sığ alan derinliği üreterek profesyonel fotoğrafçılık için ideal bir araç haline gelir. Yumuşak bir arka plan kullanarak son derece net görünen nesneyi izole edin ve çok sığ odaklı efektler elde etmek için EF 85mm f/1.2L II USM gibi benzersiz genişlikte diyafram açıklığı sunan lenslerle çekim yapmayı deneyin.