01-m50 hero

Makale

EOS M50 – ilk olun

Beş inanılmaz insan, beş muhteşem video – sayısız yaratıcı olanak sunan harika tek bir fotoğraf makinesi


Canon EOS M50 4K aynasız kompakt fotoğraf makinesinin neler yapabildiğini keşfetmek için lensin arkasına geçiyoruz. Bu beş inanılmaz öncü, fotoğraf makinesinin kabiliyetlerini ilk defa keşfedenler arasında. Bir sonraki siz olmak ister misiniz?

Self Portrait Katie McDonnell 2

Katie McDonnell

Profesyonel serbest koşucu, Ninja Warrior UK Finalisti ve Vlogger olan Katie aynı zamanda Ellie Goulding, Anne Hathaway ve Milla Jovovich için dublörlük yapmıştır.

Evde (serbest) koşu

Lensin arkasında erkek arkadaşı Erik dururken Katie McDonnell ve Canon EOS M50, Parkur cenneti bir evde yeteneklerini sergiliyorlar. 120 FPS Ağır Çekim özelliği Katie'nin ters taklasını net bir şekilde yakalıyor. Uzaktan kumanda ise kuyruklu piyanoyu kullanarak yaptığı tek elli ters takla için kusursuz çalışıyor.

Erik, Katie'nin balkondan 360 derece dönerek yaptığı harika atlayışı çekmek için 10 FPS seri çekim tekniğini kullandı ve aynı şekilde hiç çaba harcamadan görüntüleri kablosuz bağlantı üzerinden dizüstü bilgisayarına aktardı.

"YAPMAK İSTEDİĞİM ŞEYLERDEN BİRİ DE BURADAKİ KUYRUKLU PİYANOYU KULLANARAK TEK EL İLE TERS TAKLA ATMAKTI…"

04_EOS_M50_black_Lifestyle_3_Alex_Vizeo

Alex Vizeo

Beş kıtada ün salan sırt çantalı seyahat blogu yazarı ve fotoğrafçı Alex, aynı zamanda düzenli aralıklarla en iyi blog ödüllerini kazanmıştır.

Tamamen farklı bir açıdan Paris

Telefonunu Canon EOS M50'ye bağlamak için süper bir selfie çubuğu kullanan Alex Vizeo, uzaktan canlı kontrol özelliği ile hem fotoğraf hem de video çekerek yaşadığı şehir olan Paris'e yeniden aşık oldu. Şehrin sokaklarına aşina olan Alex, bu olağanüstü şehrin ve dünyaca ünlü simgelerinin harika manzarasını görmek için birkaç gizli çatıya tırmandı ve EOS M50 ile bu manzaraları zengin 4K ayrıntısıyla yakaladı. Paris au max!

"TÜM GÜN BOYUNCA ARADIĞIM ŞEY TAM DA BUYDU… PARİS'İN EN GÜZEL MANZARASI İŞTE BURADA! "

06_EOS_M50_black_Lifestyle_22mm_Kay_Nambiar_16

Kay Nambiar

Kay, televizyondaki bir hayatta kalma yarışmasını kazandıktan sonra başarılı bir model, müzisyen, televizyon sunucusu ve Instagram yıldızı oldu.

Bir adam, bir tekne – ve kentten kaçış

Kay Nambiar, hayatta kalma yarışmasını kazanarak isim yapmış olabilir ama şehirden uzakta, bir teknede Amsterdam'ın dışında yer alan az bir parça bakir alanda dümen tutturmaya çalışırken kendini derin sularda zor bir durumun içinde buldu.

Canon EOS M50'nin kolay değiştirilebilir lenslerinin yardımıyla her şey yerine oturdu. Kay, dokun ve sürükle otomatik odaklama özelliğinin yakın çekimler için ideal olduğunu bir inekle yakın temas sırasında keşfetti!

"BİR TEKNE BULMAYA ÇALIŞIP BENİ NE KADAR UZAĞA GÖTÜREBİLECEĞİNE BAKACAĞIM. NE HEYECAN VERİCİ BİR AN! "

EOS_M50_white_lifestyle_Celine_Barnaerts_10

Celine Bernaerts

Celine'in makyaj konusundaki sanat yeteneği Vogue ve Elle gibi dergilerde yer aldı ve moda önerileri sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi kazanmasını sağladı.

Makyaj yıldızı, stüdyosunu geride bırakıyor

Elit moda makyaj sanatçısı Celine Bernaerts yalnızca Canon EOS M50 fotoğraf makinesini kuşanarak stüdyo ışıklarını geride bırakıp doğaya çıkma zamanının geldiğine karar verdi. Celine, akıllı telefonunu bağladıktan sonra fotoğraf makinesinin akıllı otomatik modunu kullanarak pek çok selfie pozu çekti ve dahili RAW işleme gücü onun için gerisini halletti.

İnanılmaz bir gün sonu fotoğraf çekmek için bir at bile ödünç almayı başardı!

"BU KÜÇÜK MACERANIN EN ÇARPICI ANI MI? ATLARLA FOTOĞRAF ÇEKECEĞİM. "

EOS_M50_White_Lifestyle_Anne_Dubndidu

Anne Dubndidu

Güneş avcısı, kişisel eğitmen, yazar ve mutluluk paylaşımcısı Anne, yeni fitness meraklısı vlogger jenerasyonunun bir parçası.

Düşük ışıkta tırmanıştaki önemli anları yakalamak

Anne Dubndidu, Fransa'nın Languedoc şehrinde bulunan dağlık Pic Saint Loup patikasına pek çok kez tırmanmış olsa da bunu asla gece yapmamıştı. Canon EOS M50 fotoğraf makinesini yanına alan Anne, düşük ışığı en üst seviyeye çıkarmak için hızlı 22 mm f2 lens ile uzun pozlamalı çekimleri ve normal fotoğrafçılık tekniklerini bir araya getirdi.

Her kilometrede ışıkla boyama tekniğini kullanan Anne, nefes kesici gün doğumunu yakalamak ve mükemmel selfie'yi çekmek için zirveye tam zamanında ulaştı.

"YENİ ŞEYLER DENEMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYİN. ÇÜNKÜ BUNA KESİNLİKLE DEĞER. "

Canon EOS M50

İlham verici Canon EOS M50 ile olağanüstü yeteneklerinizi keşfedin

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN