How to use your Canon camera as webcam!

CANON YAYIN KİTLERİ

Canon fotoğraf makinenizi nasıl bir web kamerası olarak kullanabilirsiniz?

Video konferans ve canlı yayın kitlerimiz sayesinde ailenizle, arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla iletişimde kalmanız daha kolay. İster müşterilerinizle yüksek kaliteli video toplantıları ister arkadaşlarınızla oyun seansları düzenliyor olun, üstün kaliteli USB video konferans kitlerimiz yanınızda.

USB yayın kitleri

USB video konferans kitlerimiz, belirli EOS ve PowerShot fotoğraf makinesi serilerinde çalışır. Ancak işinizi kolaylaştırmak adına, ihtiyacınız olan her şeyi tamamlayıcı nitelikte video konferans kitleri oluşturduk.

Aşağıda yer alan USB yayın kitlerinin kurulumuna yönelik basit ve adım adım kılavuzu okumanız yeterli. Son olarak, bu Canon fotoğraf makinesi yayın kitlerinin popüler video konferans ve canlı yayın platformlarıyla uyumlu olduğunu da belirmek isteriz.

USB kit kurulumu

EOS M50, EOS M6 Mark II ve PowerShot G7 X Mark III ve kit aksesuarları daha net renkler, daha yüksek görüntü kalitesi ve ayarlanabilir odak uzaklığı için tasarlanmıştır. Evden çalışan profesyoneller, arayı kapatan arkadaşlar ve sanal ortamda buluşan aile üyeleri; EOS ya da PowerShot fotoğraf makinelerini video konferans web kamerası olarak kullanarak bağlantıya geçebilirler.

USB kitlerinizin adım adım kurulumu - Birinci adım:

EOS Webcam Utility yazılımını indirin. Bu yazılımı aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz.
Windows için indirin
Mac için indir

Setting up your USB kits step by step – Step one:

İkinci adım:

Bir sonraki adımda fotoğraf makinenizi ana kabloya bağlayın. DC bağdaştırıcıyı takın ve AC adaptörü bağlayın. Ardından fotoğraf makinesini ana kabloya takın. Fotoğraf makinelerimizin birçoğu, pilinizin yerine geçen ana güç adaptörleriyle uyumludur. PowerShot G7 X Mark III gibi bazı fotoğraf makinelerinin video konferans kitleri iki pil ile birlikte gelir. Her bir pilin 100 dakikaya kadar kullanım süresi vardır, böylece dünyanın neresinde olursanız olun bağlantıda kalabilirsiniz.

Step two:

Üçüncü adım:

Fotoğraf makinesini açın.

Step three:

Dördüncü adım:

Fotoğraf makinesini film moduna alın ve otomatik ayarına getirin. Böylece her zaman doğru pozlamaya sahip olursunuz.

Step four:

Beşinci adım:

USB kablosunu fotoğraf makinesine takın ve kablonun diğer ucunu bilgisayarınızdaki USB girişlerinden birine bağlayın.

Step five:

Altıncı adım:

Fotoğraf makinenizi tripodun üzerine yerleştirin ve kendinize doğru çevirin.

Step six:

Yedinci adım:

En sevdiğiniz video konferans sağlayıcısını açın ve video ayarlarınıza gidin. Video ayarlarınızdaki EOS Webcam Utility öğesine tıkladıktan sonra artık hazırsınız. EOS Webcam Utility yazılımı fotoğraf makinenizdeki dahili mikrofonu kullanmanıza izin vermez ancak dizüstü bilgisayarınızdaki mikrofonu veya ses iletişimi için bilgisayarınıza bağlayacağınız kulaklığı kullanabilirsiniz.

Step seven:

Canon yayın kitleri

Gelişmiş görüntü kalitesi elde etmek için mevcut web kameranızı yeni Canon fotoğraf makinesi yayın kitleri ile yükseltin.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

USB çözümleri, belirli EOS ve PowerShot fotoğraf makinesi serilerimiz için uygundur. Ancak işinizi kolaylaştırmak adına, sizin için doğru Canon fotoğraf makinesini bulmanızı sağlayacak bir satın alma kılavuzu oluşturduk.

Satın Alma Kılavuzu

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle_800x533
ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

Canon PowerShot G7 X Mark III

Vlogger'lar, canlı yayıncılar, video konferanslar ve blogger'lar için idealdir. Takipçilerinizden büyük beğeni toplayacak mükemmel videolar ve fotoğraflar çekmenizi sağlayan bağlantı özellikli bir fotoğraf makinesi.

Ayrıntıları görüntüleyin

G7X MK III Vlogging

Takipçilerinizin bayılacağı videolar çekin

Manzaraları 4K netliğinde yakalayın. 120 kare/sn'ye varan yüksek kare hızlarıyla ağır çekimde spor görüntüleri kaydedin. Seyahat vlog çekimlerinizde olağanüstü netlikte ses kaydı için harici bir mikrofon bağlayın. Oyun oynarken etkileyici kalitede canlı yayın yapın ve iş video konferans görüşmeleriniz için daha üstün bir web kamerasına sahip olun. PowerShot G7 X Mark III ile olasılıklar sınırsız.

Yazının tamamını buradan okuyun

G7X MK III Vlogging live streaming and video conferences

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Dünyanın neresinde olursanız olun bağlantıda kalmanızı sağlayan Canon fotoğraf makinesi çeşitlerini ve yazılımlarını keşfedin.