Canon IVY REC with subject taking a picture through using the viewfinder
Blank-Rect Image

Canon IVY REC

Açık hava aktivitelerine yönelik tutturulabilir fotoğraf makinesi, gittiğiniz her yere götürebilmeniz için tasarlanmıştır.

 

Dilediğiniz yere götürün

Küçük, hafif, eğlenceli ve taşınabilir yeni Canon IVY REC, açık hava aktivitelerine yönelik son derece uygun maliyetli bir fotoğraf makinesidir.

Canon IVY REC Front view three colours
 

Yeni en iyi arkadaşınızla tanışın

Kullanımı kolay Canon IVY REC, darbeye* ve suya** dayanıklıdır. Kemerinize veya çantanıza takarak dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Çatlayacak bir ekran yoktur. Tutturma yeri vizör işlevi görür. Açık havada kullanıma yönelik bu fotoğraf makinesi birçok özelliğe sahiptir.

Teknik Özellikler

13 Megapiksel

Görüntü sensörü

60 fps

Full HD

100-3200

ISO

Darbeye*

ve suya dayanıklı**

EIS

Elektronik Görüntü Sabitleme

Wi-Fi®

ve Bluetooth®****

f/2,2

Diyafram açıklığı

USB 2.0

Mikro USB

Tüm teknik özelliklere bakın

Spec Icons
 
What’s in the box

Kutunun içeriği

Canon IVY REC, kadranı çevirdiğiniz andan itibaren kullanıma hazırdır.

Canon IVY REC

Arayüz kablosu

EWS (Avrupa Garanti Sistemi)

Güvenlik Önlemleri

Hızlı Kılavuz

Uyumlu Aksesuarlar

Canon Mini Cam uygulaması

App Store ve Google Play**** mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen Canon Mini Cam uygulamasını kullanarak Canon IVY REC'inizi mobil cihazınıza bağlayın. Uzaktan çekim işleviyle grup selfie'lerinizi çekin, görüntülerinizi Canon IVY REC'ten cihazınıza aktarın ve arkadaşlarınızla paylaşın.

App Store'dan indirin
Google Play'den indirin

Canon Mini Cam app
Daha fazla Canon IVY REC güncellemesi almak için buradan kaydolun

*2 metreye (6,6 ft.) kadar derinlikte darbeye dayanıklı. Darbe dayanımı test yöntemleri bu ürüne özgüdür ve ürünün hasar görmeyeceğine veya arızalanmayacağına dair bir garanti vermez.
**2 metre (6,6 ft.) derinlikte 30 dakikaya kadar suya dayanıklı Yalnızca temiz suda test edilmiştir. Kirli suya maruz kalması durumunda temiz su ile anında durulanması önerilir.
***Gerçek renkler değişiklik gösterebilir.
****Opsiyonel Canon Mini Cam uygulamasını kullanmak için uyumlu cihazın, Bluetooth® ve Wi-Fi® ile Canon IVY REC'e bağlanması gerekir. Canon Mini Cam Uygulaması, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir. Ücretsiz Canon Mini Cam uygulamasının indirilme işlemi üzerinden veri ücretleri alınabilir. iOS 11 veya üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarla ve Android 5.1 veya üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla uyumludur.
Bazı görüntüler ve efektler simülasyondur.
Wi-Fi®, Wi-Fi Alliance'ın tescilli ticari markasıdır.
Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.

İlginizi çekebilir:

Ödüller

Awards

#FreeYourStory

Cesur olun. Kendinizi ifade edin. Orijinal olun. Bize hayatı kendi bakış açınızdan gösterin. Fotoğraf, baskı veya video aracılığıyla, dünyayı sizin benzersiz bakış açınız ile yakaladığınız şekliyle görmek istiyoruz.

Daha fazla bilgi alın

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III