point and shoot photography

Bas-Çek Fotoğraf Makineleri

Canon sizin için en iyi bas-çek fotoğraf makinelerine sahiptir; ince, şık ve cebiniz veya çantanız için yeterince küçük.

Harikalar yaratan şık ve kompakt fotoğraf makineleri

Tarzınızı IXUS kompakt fotoğraf makinesiyle sergileyin. İnce ve şık bir tasarıma sahip IXUS kompakt serisi, tarzınızı yakalayacak ve yaşam tarzınıza uyum sağlayacak bir fotoğraf makinesine sahiptir.

stylish photography

Intelligent IS ile yüksek kaliteli optik zum

Optik zum ile uzak nesneleri etkileyici ayrıntılarla çekin. Uyumlu Intelligent IS, net fotoğraflar ve sabit videolar çekmenizi sağlar.

Wi-Fi ile uzaktan çekim ve kolay paylaşım

Dynamic NFC özellikli Wi-Fi sayesinde uyumlu akıllı cihazlara bağlanın ve bunlarla dosya paylaşın ya da doğrudan fotoğraf makinesinden sosyal ağlara yükleyin. Fotoğraf makinesini kablosuz olarak uzaktan kontrol etmek için akıllı telefonunuzdaki Canon Camera Connect uygulamasını kullanın.

Kompakt Wi-Fi fotoğraf makineleri

sharing photography

Üst düzey kolaylıkla çekin ve yaratın

Sahne ne olursa olsun Smart Auto sizin için en ideal ayarları otomatik olarak seçer. Sanatsal, eğlenceli ve yaratıcı modlarla yaratıcılığınızı keşfedin.

miniature effect

Minyatür Efekti

Creative Shot

Sanatsal ve şaşırtıcı özellikleriyle fotoğrafınızın fazladan beş görüntüsünü otomatik olarak yakalayan Creative Shot özelliği sayesinde kolayca orijinal sonuçlar elde edebilirsiniz.

mill photography

#FreeYourStory

Cesur olun. Kendinizi ifade edin. Orijinal olun. Bize hayatı kendi bakış açınızdan gösterin. Fotoğraf, baskı veya video aracılığıyla, dünyayı sizin benzersiz bakış açınız ile yakaladığınız şekliyle görmek istiyoruz.

Daha fazla bilgi alın

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Tüm özellikler her fotoğraf makinesinde bulunmamaktadır.