KENDİ ŞOVUNUN
YILDIZI OL!

CANON AYNASIZ EOS M50 VLOGGER KIT


Canon tutku, sanat ve yaratıcılığınıza inanıyor. Sesiniz, vizyonunuz, hikayeniz; siz nasıl isterseniz öyle izlenir ve dinlenir. Vlogger Kit’imiz video konusunda profesyonele dönüşmeniz için gereken tüm takımları size sunuyor. Vlogger ve blogger'lar için ideal fotoğraf makinesi EOS M50'nin içinde olduğu bu kit ile vlog çekimleriniz için ihtiyaç duyduğunuz her şey tek bir kutuda size geliyor.

BİLGİ İSTEYİN

EOS M50 VLOGGER KIT

Hafif EOS M50 aynasız fotoğraf makinesi - vlogging çalışmalarını daha iyi ve etkili bir seviyeye taşımak isteyen vlogger’lar için ideal bir seçim.

  • Yüksek çözünürlüklü 4K UHD* kapasitesiyle, en zorlayıcı ışık koşulları altında yaptığınız çekimlerde dahi göz alıcı video kalitesi elde edebilirsiniz.
  • Internet bağlantısı özelliğiyle fotoğraf ve videolarınızı kolaylıkla akıllı telefonunuzla eşitleyebilir ve sosyal medya sitelerine anında yükleyebilirsiniz.
  • Değişken Açılı Dokunmatik Ekranı mükemmel selfie çekimleri yapabilmenizi sağlar.
  • Değiştirilebilir lensleri - tıpkı bir DSLR fotoğraf makinesi gibi.

m50

EOS M50 Vlogger Kit İçeriği:

  • EOS M50 aynasız fotoğraf makinesi - hafif, şık ve internet bağlantılı EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM Lens - her çekime uygun çok amaçlı lens.
  • Manfrotto Mini Pixi Tripod - fotoğraf makinenizi kusursuzca sabitlemenize olanak tanır.
  • Rode Video Mic Harici Mikrofon - fotoğraf makinenize kolayca bağlayarak net ve berrak ses kaydı alabilirsiniz.

m50
EOS M50 vloggerkit websitesi
vlogger_kit_2400px

Vlogger Kiti’miz vlogging ve blogging kayıtları için neden bu kadar ideal?

EOS M50 hareket halindeyken her türlü koşula uyum sağlayacak çok yönlülüğe sahiptir. Hafiftir ve yanınızda kolayca her yere götürebilirsiniz, dolayısıyla hiçbir önemli çekimi kaçırmazsınız. Pakete dahil olan Manfrotto Mini Pixi Tripod çok yönlülükte yeni bir seviye sunar - bu kolay taşınabilir tripodla fotoğraf makinenizi istediğiniz her yüzeyde sabitleyebilirsiniz!

Dahili Wi-Fi bağlantısı ile dosyalarınızı sosyal medya sitelerine yüklemek için mobil cihazına kablosuz göndererek anında video ve fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz.

Döner dokunmatik ekranı sayesinde selfie çekerken veya fotoğraf makinenizi yukarıda veya aşağıda tutarken çekimini yaptığınız sahneyi görebilirsiniz. Kayıt sırasına çabucak odak noktasını da seçebilir, hatta tek bir dokunuşla fotoğraf çekebilir veya kaydı başlatabilirsiniz.

Net ve berrak ses kayıtları almanız için EOS M50 Vlogger Kiti’ne hafif ve sağlam Rode Video Mic Harici Mikrofon eklenmiştir. Mikrofonu makinenize asın yeter, ses kaydınız da sanatınızda bir başka ilham kaynağı olsun.

*23,98p’de çekim yapılabilir. Çekim, sensör merkezinden piksel kırpılarak yapılır. Kontrast algılamalı AF kullanılır.