Neden orijinal Canon lazer yazıcı kartuşlarını tercih etmelisiniz?

Bazı şeyler birbirleri için yaratılmıştır. Canon toner, beklediğiniz hızlı kaynaştırma performansını ve yüksek kaliteli baskıyı size sağlamak için Canon yazıcılarla kusursuz bir şekilde çalışır. Canon toner teknolojisi kusursuz sonuçlar sağlar. Güzel, uzun ömürlü ve kaliteli baskılar için Canon mühendisliğiyle üretilen tonerlere güvenin.

Yüksek kaliteli baskılarla yazıcınız çalışmaya devam etsin

Orijinal Canon hepsi bir arada kartuşlar üstün baskı kalitesini garanti edir. Bu kartuşlar belirli kullanım süresi olan temel baskı elemanlarını içerir, böylece hepsi bir arada kartuşunuzu değiştirdiğinizde makineniz ilk günkü baskı kalitesini sağlar.

Kalite güvencesi

Orijinal Canon kartuşlarının her biriyle sizlere olağanüstü performans güvencesi sağlıyoruz. Yeniden doldurulan kartuşların dahili bileşenleri kısmen veya tamamen yıpranmış olabildiği için yeni Canon kartuşlarıyla aynı standartta yazdırmayabilir.

Toner kartuşlarının üretilmesi ve birleştirilmesi yüzlerce işlemden oluşan karışık bir prosedürdür. Ancak Canon, müşterilerimizin beklediği yüksek kaliteli kartuşlar oluşturmak için en son üretim teknolojisini kullanan tekli otomatik üretim sistemini geliştirdi.

Okunmayan satırlara son

Işığa karşı duyarlı tambur ünitesi, yazıcıda bulunan en hassas görüntüleme bileşenlerinden biridir. Yeni Canon kartuşları, tonerin tambura ve sabitleme silindirine dökülmemesini sağlar. Böylelikle okunmayan satırlar, bulanık veya gri arka planlar önlenir ve yazıcınızın zarar görmesi engellenir. Orijinal Canon toneri, her zaman canlı ve temiz belgeler oluşturan düzgün işlevli tambur ünitesi garanti eder.

Daha temiz çalışma alanı

Canon’un özel silindir şarj etme teknolojisi ozonsuz emisyon sağlar. Bu temiz teknoloji insan sağlığına veya çevreye zararlı değildir, daha az parça gerektirdiğinden kartuşu daha kompakt hale getirir. Bunların yanı sıra tüm Canon tonerleri ve kartuşları zararsızdır. Yani, kartuşlarımız özel bakım veya işleme gerektirmez.

Kolay geri dönüştürme

Orijinal kartuşlar Canon'un çöp sahasına sıfır atık amaçlı geri dönüşüm programı kullanılarak geri dönüştürülebilir. Program hakkında daha fazla bilgi almak ya da ücretsiz iade formu istemek için Kartuş Geri Dönüşüm sayfamızı ziyaret edin.

Sahte kartuşlara dikkat edin

Sahte Canon kartuşları, Canon tarafından veya Canon'un izniyle üretilmiş gibi paketlenmektedir; ancak, bu kartuşlar orijinal değildir. Sahte Canon kartuşlarının üretimi ve satışı yasal değildir. Canon, sahte kartuşları pazardan kaldırmak, bu kartuşları üreten ve satanları adaletet teslim etmek için gümrüklerle, polis kuvvetleriyle ve ticaret standartları yetkilileriyle birlikte çalışmaktadır.

Canon'un incelemeleri ve deneylerine göre orijinal Canon kartuşlarıyla karşılaştırıldığında sahte kartuşların baskı kapasitesi %28 ilâ %69 arasındadır.

Orijinal toner kartuşları fark yaratır

Dış doğrulama ajansı Allion Co., Ltd., orijinal Canon toner kartuşları ve üçüncü taraf kartuşlar arasındaki baskı kalitesi farkını ortaya koymak üzere testler yaptı. Sunulan rapor, orijinal Canon kartuşlarının faydalarını kanıtlıyor.

Orijinal toner kartuşları nasıl tanırız?

Bir Canon kartuşu alırken her zaman paketin dışındaki "Orijinal" Canon logosuyla birlikte renk değiştirme teknolojisi bulunan holograma bakın. Böylelikle Canon yazıcınızdan, faks makinenizden veya çok işlevli cihazınızdan en iyi baskı kalitesini sağlayabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde bulunan "Canon ürünlerinde kullanılmak içindir" ibaresi, o ürünlerin orijinal Canon kartuşu olduğu anlamına gelmez.

Canon EF, MS ve S toner hakkında bilgilere erişin, Canon yağsız kaynaştırma teknolojisi ve AIRSHELL özelliği hakkında daha fazla bilgi edinin.

[MASTER] EF Toner-image

            EF Toner

Yüksek hızlı baskı toneri

Canon'un EF Toneri (Enerji Tasarrufu İnce toner) istek üzerine kaynaştırma amacıyla tasarlanmıştır. İstek üzerine kaynaştırma sistemi için kaynaştırma performansını geliştirerek en üst düzeye çıkarır. Kullanıcıya her zaman mükemmel siyah beyaz görüntü kalitesi sağlar.

EF toner, geleneksel tonere göre sabitleme performansını önemli ölçüde geliştirir. Bu durum, yüksek hızlı makinelerde istek üzerine sabitlemeyi sağlar. Ek olarak, İstek Üzerine Sabitleme Teknolojimiz, geleneksel silindir sabitleme yöntemlerine göre enerji tüketimini azaltır. Ayrıca, uyku modundan Hızlı İlk Baskı oluşturur. Kullanılan enerji ve kaynak baskısı azaldığı için bu durum çevreye yararlıdır. Çalıştırma maaliyetleri önemli ölçüde düştüğünden bütçeniz için de kusursuz seçimdir.

Neden Canon EF toner?

[MASTER] check-image İstek üzerine kaynaştırma teknolojisi

[MASTER] check-image Azaltılmış enerji tüketimi

[MASTER] check-image Minimum çevre etkisi

[MASTER] MS Toner-image

                         MS Toner

Kaliteli siyah beyaz toner

Canon’un MS (Manyetik Küresel) Toneri, özellikle en yeni nesil siyah beyaz yazıcılarımızla kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Toner, yüksek siyah beyaz görüntü kalitesi ve belirgin siyah metin garantisiyle tüm yazıcılarınızda olağanüstü sonuçlar verir. Toner, merkezinde vaks bulunan bir mikro kapsül yapısından oluşur; merkezin etrafı dağılmış mıknatıs katmanıyla çevrilidir. Bu durum hem gelişimi hem de erime performansını artırır ve istek üzerine kaynaştırma işlevselliğini en üst düzeye çıkarır. Böylelikle gelişmiş Hızlı İlk-Baskı performansından yararlanırsınız, zaman kazanırsınız ve güç tüketiminizi, dolayısıyla da enerji masraflarınızı azaltırsınız. Bunların yanı sıra olağanüstü yazdırma kalitesi ve donanım performansından faydalanırsınız.

Neden Canon MS toner?

[MASTER] check-image Olağanüstü siyah beyaz baskı kalitesi

[MASTER] check-image Hızlı baskı

[MASTER] check-image Gelişmiş erime performansı

[MASTER] S toner-image

                         S Toner

Polimerize renkli toner

S toner, renkli yazdırma için kullanılan orijinal Canon polimerize tonerdir. Küresel biçime sahiptir ve boyut olarak tek tiptir. Bu nedenle S toner, ışığa duyarlı tamburda son derece ayrıntılı bir görüntü oluşturur, yüksek ve hassas aktarım performansına sahiptir. S toner, yüksek kaliteli bir görüntü çıktısı sağlar.

Canon’un özel S toneri, merkezi vaks temeline sahip her biri aynı boyutta olan mükemmel küresel parçacıklar içerir. Böylelikle sabitleme işleminde yağ kullanılması gerekmez. Aşağıda verilen parlamasız ve yağsız kaynaştırma teknolojisinin faydaları hakkında daha bilgi edinin.

Neden Canon S toner?

[MASTER] check-image Yüksek ayrıntılı yazdırma performansı

[MASTER] check-image Mükemmel yazdırma kalitesi için tek tipli toner parçacıkları

Neden Canon yağsız kaynaştırma teknolojisi?

Neden AIRSHELL kılıfı koruması içeren kartuşları seçmelisiniz?

[MASTER] check-image Parlamasız yazdırma

[MASTER] check-image Yazdırılmış kağıda kolaylıkla yazın

[MASTER] check-image Profesyonel baskı çıktısı

[MASTER] check-image Ekstra koruma, hasar ihtimalini azaltır

[MASTER] check-image Daha küçük paketlemeyle daha az atık

[MASTER] check-image Kılıf, geri dönüşüm için kullanılabilir

Canon'un yağsız kaynaştırma teknolojisinin getirdiği özel yağsız kaynaştırma sayesinde son derece net ve parlamasız renk çıktıları alırsınız. Geleneksel sabitleme silindirlerinin aksine yağ kullanımı gerekmezi böylelikle birçok renkli cihazın oluşturduğu parlaklığı ortadan kaldırır.

Yağsız kaynaştırma, mükemmel renkli çıktıları üretmek için S tonerimizle birlikte çalışır. S toner, merkezi vaks temeline sahip her biri aynı şekilde ve boyutta olan küresel parçacıklardan oluşur. Bu toner; güzel görünen, pürüzsüz, net ve az parlayan görüntüler oluşturur. Baskılı sayfaya sorunsuz bir şekilde yazı bile yazabilirsiniz.

Bazı Canon kartuşları, daha iyi koruma için Canon tarafından seçilmiş AIRSHELL kılıfı ile paketlenmiştir. Hem etkili hem de çevre dostu olan bu paketleme 2004'de tasarımı ve yeniliği için Dünya Paketleme Organizasyonu (WPO) tarafından verilen prestijli WorldStar Ödülü'nü kazandı.

AIRSHELL kılıfı çok daha küçük kutu boyutlarının kullanılmasını sağlar. Böylelikle kartuş gönderim işlemi sırasında geleneksel paketlemelere göre CO² emisyonları yaklaşık %20 oranında azalır. AIRSHELL paketleme, kullanılmış kartuşlarınızı geri dönüştürülmesi için gönderirken de kullanılabilir. Böylece çevreye daha da faydalı olur.

Sayfa verimliliği

Bir kartuş seçerken fiyatına, özelliklerine, performansına, kalitesine ve güvenilirliğine bakarsınız. Farklı modeller için sayfa başı baskı maliyeti de aynı şekilde önemlidir. Sayfa verimliliği, bir toner kartuşun yazdırabileceği belirli sayfa sayısını size sağlar.

Siyah beyaz cihazlarda kullanılan birçok Canon hepsi bir arada toner kartuşların sayfa verimliliği, katı ISO (Uluslararası Standartlar Teşkilatı) prosedürlerine göre ölçülür. ISO 19752 Standardı, siyah beyaz elektro fotoğraf yazıcıları ve yazıcı parçaları içeren çok işlevli cihazlar için toner verimliliğini belirleme yöntemini açıklar. 

Bu kartuşların sayfa verimliliği, katı bir şekilde belirlenmiş koşullara göre ölçülür. Burada gösterilen örnek test sayfası, 2002'den beri siyah beyaz toner kartuşumuzun sayfa verimliliğini ölçen standarttır. Canon toner kartuşlarını kullanırken Canon'un söz verdiği baskı sayısını elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.