Sinema Lensleri

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Üst düzey cine-servo özellikli, uygun fiyatlı, geniş formatlı Canon sinema lensi.

Avantajlar

 • Canon EF yuva uyumluluğu; hızlı ve doğru Dual Pixel CMOS otomatik odak işlevi, kameradan lense servo güç kaynağı, çekim sonrası kolay işleme için otomatik lens meta veri alımı ve çevresel aydınlatma düzeltmesi gibi lens işlevleri sunar.

 • Amaca yönelik geliştirilen video lens ile 18-80 mm odak uzaklığı ve 4,4x optik zum

 • Yüksek kaliteli özellikleri sayesinde Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S, profesyonel veya ileri seviye videografi uzmanları için idealdir

 • Uzaktan kullanılabilen opsiyonel Canon ZSG-C10 zum tutucu (ayrı olarak satılır); sorunsuz zum kontrolü, özel tek çekim AF düğmesi ve elde, omuzda ya da tripod ile kullanım esnekliği sunar

 • Üstün Canon optik bileşenleri, tüm zum aralığında T4.4 (F4) değerinde sabit parlaklık seviyeleri sunar

 • DC ve USM motorlar hızlı, sorunsuz ve sessiz servo zum ve odak kontrolü sağlar

 • 3 adet görüntü sabitleme modu keskin ve net videolar sunar

 • Kullanımı ve birlikte çalışması kolaydır; 1,2 kg ağırlığıyla İHA ile kullanılabilir

 • 9 yapraklı iris, güzel ve sinematik bokeh efektleri sunmaya yardımcı olur

 • Yüksek optik görüntü oluşturma gücü ve opto mekanik tasarım, 4K çekimin tüm gereksinimlerini karşılar

 • Önemli ölçüde azaltılmış olan odak sırasında nefes alma etkisi, daha az bozulma ve daha istikrarlı çekim anlamına gelir

Detaylı Özellikler

 • Videografi uzmanları için profesyonel cine optik

  Film ve belgeselden düğün ve kurumsal videolara kadar Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S (Kompakt Cine Servo Lens), profesyonel çekim yapanların ve ileri seviye amatör videografi uzmanlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Güçlü 4,4x optik zum ve 18-80 mm odak uzaklığı ile bu lens, çok amaçlı kullanım için ideal bir lenstir. Hassas servo zum ve odak işlevleriyle çekimlerinizde net, profesyonel bir görünüm ve his sağlayan lens yalnızca 1,2 kg ağırlığındadır.

 • EF yuva uyumluluğunun tüm avantajları

  Canon EF yuvalı DSLR'ler ve uyumlu sökülebilir lensli video kameralar ile birlikte çalışması için tasarlanan Canon Kompakt Cine Servo Lens, 3 farklı görüntü sabitleme modu ve son derece hızlı otomatik odaklama dahil çok çeşitli Canon EF yuva işlevlerinin avantajlarından faydalanır. Güçlü Dual Pixel CMOS AF ile tek bir düğmeye dokunuşla hızlı ve hassas biçimde odaklama yapabilir ve kesintisiz AF özelliği ile odağınızı kaybetmeden nesnenizi takip edebilirsiniz. Çevresel aydınlatma düzeltmesi, kadraj boyunca eşit bir aydınlatma kullanmaya yardımcı olur. Lens ve kamera ise çekim sonrası daha kolay işleme sunmak için lens meta veri alımından kameranın ekranında bir "T" sayısı veya "F" sayısı seçme imkanına kadar kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam eder.

 • Muhteşem bokeh efekti

  Muhteşem bir videonun ayırıcı özelliklerinden biri alan derinliğidir; izleyicinin dikkatini çekerek nesnenize odaklanmasına yardımcı olur. Videolarınızda göze çarpan, odak dışı bir bokeh efekti elde etmek oldukça basittir: Canon Kompakt Cine Servo Lenste bulunan 9 yapraklı iris, ışık noktalarının hoş bir bokehe dönüşmesiyle eserinizin öne çıkmasını sağlar.

 • Odaklama sırasında azaltılmış nefes alma etkisi

  Video projelerinde fotoğrafçılık lensleri kullanmak, odaklama sırasında nefes alma etkisinin soruna yol açmasına neden olabilir. Odak sırasında nefes alma etkisi, lens zumladıkça ve uzaklaştıkça gerçekleşen belli belirsiz bir perspektif bozulmasıdır; ancak özel bir videografi lensi olan Canon Kompakt Cine Servo Lens, odak sırasında nefes alma etkisini azaltmak ve bozulmayı en aza indirmek için özel olarak geliştirilmiştir.

 • 4K kalitesinde optik bileşenler

  Canon Kompakt Cine Servo Lens, geleceğe hazır olacak şekilde tasarlanmıştır. Canon mühendisleri lensin görüntü oluşturma gücünün, lensin orta kısmından kenarlarına kadar doğru olmasını ve modülasyon aktarma işlevinin (MTF) 4K kameraların gereksinimlerine uygun şekilde optimize edilmesini sağladı. Azaltılmış kromatik sapma ve renk dengesinin diğer Canon Cinema EOS lensleriyle mükemmel bir şekilde eşleşmesi sayesinde Canon Kompakt Cine Servo Lens, 4K veya HD çekimlerinizde olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

 • Opsiyonel ZSG-C10 sökülebilir servo tutucu

  Özel olarak Kompakt Cine Servo Lensler için tasarlanan opsiyonel Canon ZSG-C10 zum tutucu, servo zum ve tek çekim AF'nin uzaktan son derece net bir şekilde etkinleştirilmesini sağlayarak yepyeni çekim fırsatları yaratır. Lens gövdesine 20 pimli kablo ile bağlanan ZSG-C10, lens silindirine takılıyken (omuzda rahat çekim yapabilmek için) çalıştırılabilir veya lensten çıkarılarak elde kullanılabilir. ZSG-C10'da kontrolü kolay ayarlayıcı anahtarı, başlatma/durdurma kayıt düğmesi, tek çekim otomatik odak düğmesi ve optimum rahatlık için ayarlanabilir tutuş açısı bulunur.

Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S
Derecelendirmeler ve incelemeler