Tam Kare Sinema Zoom

Canon CN-E45-135mm T2.4 L F / FP

Flex Zoom Serisi, doğal ve enfes görüntüler oluşturan olağanüstü optik performans için tasarlanmıştır.

VİDEO

Flex Zoom lensleri iş başında görün

Emmy ödüllü yönetmen Johnathan Jones'un etkileyici bir Batı sineması fragmanı oluşturmak için Flex Zoom lensleri nasıl kullandığını keşfedin.
cn-e45-135mm-t2-4-l-f-fp

CN-E45-135mm T2.4 L F / FP ile vizyonunuzu hayata dökün

CN-E45-135MM T2.4 L F / FP, profesyonel sinema prodüksiyonları için tasarlanmış birinci sınıf bir üst düzey tam kare lenstir.

Teknik Özellikler

 • Tam kare

  Lens kapsamı

 • 45-135 mm

  Odak uzaklığı

 • T2,4

  Sabit maksimum diyafram açıklığı

 • Lens Meta Veri Desteği

  Cooke /i Technology™ ve ZEISS eXtended Data™

 • 8K çözünürlük

  HDR desteği

 • 11 iris yaprağı

  Sinematik bokeh

 • EF / PL Yuvası

  Değiştirilebilir

 • Geri Flanş Ayarı

  Arka ve ön odak için

CN-E45-135mm T2.4 L F

KALİTE

4K optik kalite ile sinematik görünüm

Lens, merkezden dış kenarlara kadar keskin görüntülerle mükemmel renk sunumu ve ayrıntı ortaya koyar ve 4K HDR çekim için mükemmeldir. 11 diyafram yaprağı, yumuşak güzel ışık hüzmeleri ve çarpıcı alan derinliği düşüşü yaratırken dahili odaklama sistemi, odaklanırken nefes etkisini minimuma indirir ve mükemmel ortak odaklı lens performansı sunar. Lensler, güzel ve sıcak renk tonlarını Canon'un sinema lensi ailesiyle çağrışım oluşturacak hale getiriyor.

SABİT DİYAFRAM AÇIKLIĞI

Sabit T2.4 ve geniş odak uzaklığı kapsamı

Zoom aralığı boyunca tutarlı bir T2,4 ışık iletimine sahip Flex Zoom serisi, CN-E20-50mm T2.4 L F / FP'nin geniş açısından CN-E45-135mm T2.4 L F / FP'nin orta odak aralığına kadar geniş bir odak aralığı sunar. Bu lensler, çok çeşitli çekim durumlarını kapsamak için ideal eşleştirmedir.

CN-E45-135mm T2.4 L F
CN-E45-135mm T2.4 L F

TAM KARE

Tam kare sinema kameraları için tasarlandı

Çekimlerinizin sinematik kalitesini artırın, daha geniş görüş alanı ve daha fazla alan derinliği yakalayın. Bu kompakt ve hafif lens, tam kare 35 mm sensörlü fotoğraf makinelerinde kullanım için tasarlanmıştır.

LENS YUVASI

Modüler lens yuvası sistemi

CN-E45-135MM T2.4 L F / FP, prodüksiyon gereksinimleriniz için daha fazla esneklik ve çok yönlülük sağlamak üzere EF veya PL yuvalı olarak mevcuttur. Lens ayrıca daha fazla değer ve esneklik sağlayan EF ve PL yuvaları* arasında değiştirilebilir.

*Canon Yetkili Servis Merkezleri veya Yetkili Üçüncü Taraf Şirketler aracılığıyla ek maliyet.

CN-E45-135mm T2.4 L F
CN-E20-50MM T2.4 L F / FP

META VERİLER

Gelişmiş lens meta veri desteği

Flex Zoom serisi, Cooke /i Technology™ ve ZEISS eXtended Data™ (PL yuvası) ve EF yuvası dahil olmak üzere çok yönlü lensten fotoğraf makinesine iletişim işlevi sayesinde çok çeşitli iletişim standartlarıyla uyumludur. Bu, lens meta verilerini görüntülemeyi veya kaydetmeyi ve ayrıca sapma düzeltmesi, çevresel aydınlatma düzeltmesi ve uyumlu fotoğraf makineleri ile odak kılavuzu işlevi gibi fotoğraf makinesi işlevlerini kullanmayı sağlar.

KULLANIM

Sağlam tasarım ve kullanışlı özellikler

Hem CN-E20-50MM T2.4 L F / FP hem de CN-E45-135MM T2.4 L F / FP, tutarlı ön çap, çark konumları ve çark dönüş açılarıyla aynı tasarımı paylaşır. Odak, zoom ve iris kadranları, üçüncü taraf takip odak aksesuarlarına uyacak şekilde endüstri standardı çarklara ve 0,8 mm aralığa sahiptir. Lens, düşük ışıkta kolay kullanım için parlak (karanlıkta parlayan) metrik ve İngiliz ölçü birimi işaretlerine sahiptir. Uzun ömür için tasarlanan üstün tasarım ve olağanüstü optikler ile bileşenler, profesyonel video prodüksiyonları için ideal dayanıklılıkla birlikte hızlı ve hassas çalışma sunar.

CN-E45-135mm T2.4 L F
CN-E20-50MM T2.4 L F / FP

BOKEH

Sinematik bokeh efekti için 11 iris yaprağı

Neredeyse dairesel bir diyafram açıklığı sunan 11 iris yaprağı sayesinde hoş odak dışı arka planların keyfini çıkarın.

Üst düzey prodüksiyonlarınız için

Flex Zoom lensler, çok sayıda üst düzey uygulama için idealdir. Tam kare kapsama alanı ve geniş görüntüleme alanı sayesinde üst düzey uygulamalar için önemli bir yükseltmedir.

CN-E45-135MM T2.4 L F / FP WITB

Kutunun içeriği

 • CN-E45-135MM T2.4 L F / FP

 • Lens ana ünitesi

 • Lens destek mili (eklenti tutucu)

 • Lens kapağı

 • Toz kapağı

 • Kullanıcı Kılavuzu

İlgili ürünler

Canon CN-E45-135MM T2.4 L F / FP için kaydolun

Bir Canon ürün uzmanının sizinle iletişime geçmesini talep etmek için lütfen aşağıdaki kısa formu doldurun.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

 1. Aksi belirtilmediği sürece tüm veriler, Canon'un standart test yöntemlerine dayanmaktadır. Haber verilmeden değişiklik yapılabilir.