070A0789

#PAYITFORWARD KAMPANYASINA KATILIN

Çalışma ortamında takdir kültürünü ve pozitifliği geliştirmek için tasarlanmış bir program olan #PAYITFORWARD'a hoş geldiniz. İş arkadaşlarınızın başarılarını takdir etmek için zaman ayırın ve Canon'un Cesur, Yenilikçi ve Vizyoner olma ilkelerini benimseyin.

#PAYITFORWARD ile Pozitifliği Yay ve Birinin Günü Güzel Olsun

3 Kolay Adım:

Bu platformda #PAYITFORWARD kampanyasına katılmak 1-2-3 kadar basit!

 • Takdir Kartınızı Seçin

  Galeriyi keşfedin ve mevcut çeşitli kartpostal seçeneklerine göz atın. Meslektaşlarınıza takdirinizi ve minnettarlığınızı iletmek için en sevdiğinizi seçin.

 • Seçtiğiniz Kartpostalı İndirin

  Galeriden en sevdiğiniz kartpostalı indirin ve tercih ettiğiniz yazılımı kullanarak düzenleyin. Kartpostalı kişiselleştirdikten sonra cihazınıza kaydedin ve takdirinizi iş arkadaşlarınızla paylaşmaya hazırsınız.

 • Pozitifliği Sosyal Medyada Paylaşın

  Kartpostalınızı istediğiniz yazılımla özelleştirdikten sonra, iş arkadaşlarınıza takdirinizi ifade etmek için sosyal medyada paylaşın. Kişiselleştirilmiş mesajınızı gönderirken #PAYITFORWARD hashtag'ini eklemeyi unutmayın.

employees

MİNNETTARLIĞI YAYDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER !

#PAYITFORWARD ruhunu benimsediğiniz ve iş arkadaşınızın sıkı çalışmasını ve özverisini kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Jestiniz, olumlu ve destekleyici bir çalışma ortamına katkıda bulunarak ekibimiz içinde daha güçlü bağlar ve işbirliğini teşvik eder. Birlikte bir şükran ve takdir kültürü oluşturuyoruz!

Ayrıca ilginizi çekebilir:

 • haber odası

  Burada blogumuz ve VIEW platformumuz da dahil olmak üzere Canon'dan en son haberleri ve içgörüleri bulacaksınız.

 • Değişen Bir Dünyaya İlham Vermek

  Çiftçi tarlalarından şehir sokaklarına, okyanuslardan mikro uydulara, yarın bizi nereye götürürse götürsün, hazır olacağız. Canon'un Değişen Bir Dünyaya Nasıl İlham Verdiğini Keşfedin.