CANON’DAN FOTOĞRAF TUTKUNU BABALARA EN TEKNOLOJİK HEDİYE

Babalar Gününün yaklaştığı şu günlerde babasına ne hediye alacağını seçemeyenlere Canon birbirinden güzel iki makine önerisiyle yardımcı oluyor. Her yaştan babaya hikayelerini yaratma imkanı sunan Canon, bu Babalar Gününde, fotoğraf tutkunu babalarının yüzünü güldürmek isteyenlere hediye önerisi olarak EOS 250D ve EOS M50 makinelerini öneriyor. Yüksek çekim kalitesi, teknoloji ve konforu tek cihazda kullanıcılarına sunmayı başaran bu ürünler, yeni hikayeler yaratırken en güzel anları da ölümsüzleştiriyor.

Görüntüleme teknolojileri lider Canon, Babalar Günü için hediye arayışı içine girenlerin işini iki cihaz önerisiyle kolaylaştırıyor. Dünyanın en hafif DSLR’ı Canon EOS 250D ve avuç içi kadar boyuyla harikalar yaratan Canon EOS M50, fotoğraf tutkunu babaların ayaklarını yerden kesecek. Fotoğraf alanına olan ilgisini bir adım ileriye taşımak isteyen babalar için de harika birer tercih olan EOS 250 ve EOS M50, yüksek görüntü kaliteleri, kompakt yapıları ve rehberli kullanıcı ara yüzleriyle babanızın fotoğraf tutkusunu geliştirmesine yardımcı olacak.


Dünyanın en hafif DSLR’ı Canon EOS 250D


Canon EOS 250D, güzel bir Babalar Günü hediyesi olmasının yanı sıra üstün özellikleri ve performansı ile de ön plana çıkıyor. Dünyanın en hafif DSLR’ı olan EOS 250D, 24.1 megapiksel çözünürlüğe, 4K kalitesinde video çekebilme özelliğine ve DIGIC 8 işlemciye sahip. EOS 250D, bu özellikleriyle yüksek kalitede fotoğraf ve videolar çekebilme imkanı sunarak, amatör fotoğrafçıların tutkusunu bir adım ileriye taşımasına yardımcı oluyor. Yüksek çekim kalitesinin yanı sıra rehberli kullanıcı ara yüzü bulunan EOS 250D, ekranda beliren ipuçları ve tavsiyeler ile kullanıcının makinenin özelliklerinden maksimum şekilde yararlanmasına imkan tanıyor. Akıllı cihazlarla Bluetooth ve Wi-Fi üzerinden anında bağlantı kurabilen EOS 250D bu sayede kullanıcının çekilen görüntüleri hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmasına imkan tanıyor.


Siyah, beyaz ve gümüş olmak üzere üç farklı renkteki şık gövdesi ile kendine özgü tarza sahip her babanın beğeneceği EOS 250D, yaratıcılıklarının sınırlarını zorlamak isteyen babaları bekliyor.


Tavsiye edilen satış fiyatı: 4499 TL


Fotoğraf makinesine olan bakış açısını değiştiren Canon EOS M50


Canon’un en yetenekli aynasız fotoğraf makinelerinden biri olan EOS M50, Babalar Günü için hediye arayışı içinde olanların yardımına koşuyor. 24.1 megapiksel CMOS sensörü ile yüksek kalite sinematik görüntüler üretebilen ve 4K video kaydı almanızı sağlayan teknolojisiyle EOS M50, fotoğraf tutkunlarına eşsiz bir fotoğraf çekme deneyimi sunuyor. Kompakt yapısı sebebiyle avuç içini geçmeyen boyutu ve şık tasarımı ile konfor ve rahatlık sağlayan EOS M50, Bluetooth ve Wi-Fi özellikleri sayesinde çekilen görüntüleri hızlı şekilde diğer aygıtlarla ve sosyal medyada paylaşabilme olanağı sağlıyor.


Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 5499 TL


Canon EOS 250D Özellikleri:


        - 24,1 Megapiksel APS-C sensör ve DIGIC 8 işlemci
        - Optik vizör
        - 4K videolar
        - Dual Pixel CMOS AF Odaklama Teknolojisi
        - Hareketli ve Dokunmatik 3,0 inç ekran
        - Bluetooth®*** ve Wi-Fi üzerinden Fotoğraf Aktarım İmkanı
        - Yaratıcı Asistan


Canon EOS M50 Özellikleri:


        - 24,1 Megapiksel APS-C sensör ve DIGIC 8 işlemci
        - 4K videolar
        - Dual Pixel CMOS AF Odaklama Teknolojisi
        - Hareketli ve Dokunmatik 3,0 inç ekran
        - Bluetooth®*** ve Wi-Fi / NFC bağlantısı
        - Büyük ve duyarlı elektronik vizör