Image of the PIXMA TS8150 representing how the series prints more than its nearest rivals with a fan of images coming out of the printer
alt text goes here

RAKİP YAZICILARA KIYASLA
CANON DAHA FAZLA SAYFA BASKISI ALIR

Birlikte verilen mürekkepler kullanılmalıdır*

Canon'a daha fazlası için güvenin

Bizden bir yazıcı satın aldığınızda kutudan çıkan mürekkebin diğer yazıcılardan daha uzun süre dayanacağına emin olabilirsiniz; bunu kanıtlayan bağımsız test sonuçlarımız da mevcuttur. Aşağıdan serilerimizi keşfedin.

PIXMA TS8150 Serisi

170 sayfaya kadar daha fazla baskı alın.

Birlikte verilen mürekkepler ile Canon PIXMA TS8150 serisi, en yakın rakibinden bile daha fazla sayfa baskısı almanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Image of the PIXMA TS8150 representing how the series prints more than its nearest rivals with a fan of images coming out of the printer

PIXMA G Serisi

380 sayfaya kadar daha fazla baskı alın.

Birlikte verilen yeniden doldurulabilir mürekkepler ile Canon PIXMA G serisi, en yakın rakibinden bile daha fazla baskı almanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Image of the PIXMA G Series with a stack of image prints show in a array near the printer

MAXIFY MB5150 Serisi

700 sayfaya kadar daha fazla baskı alın.

Birlikte verilen mürekkepler ile Canon MAXIFY MB5150 serisi, en yakın rakibinden bile daha fazla sayfa baskısı almanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Image of the MAXIFY MB5150 Series showing a crescent shapes stack of imagery for a birds eye view to represent how much this printer can print

PIXMA TS3150 Serisi

120 sayfaya kadar daha fazla baskı alın.

Birlikte verilen mürekkepler ile Canon PIXMA TS3150 serisi, en yakın rakibinden bile daha fazla sayfa baskısı almanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Image of the PIXMA TS3150 Series showing a neat straight line of prints

PIXMA TS5150 Serisi

120 sayfaya kadar daha fazla baskı alın.

Birlikte verilen mürekkepler ile Canon PIXMA TS5150 serisi, en yakın rakibinden bile daha fazla sayfa baskısı almanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Image of the PIXMA TS5150 Series showing a neat straight line of prints

PIXMA TS5050 Serisi

430 sayfaya kadar daha fazla baskı alın.

Birlikte verilen mürekkepler ile Canon PIXMA TS5050 serisi, en yakın rakibinden bile daha fazla sayfa baskısı almanızı sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Image of the PIXMA TS5050 Series showing a spiral of prints coming from the printer

Sorumluluk Reddi

Canon Yazıcıların, yakın fiyatlara sahip rakiplerle benzer mürekkep sistemleri açısından kıyaslandığı BLI (Buyers Laboratory Inc.) Test Raporu Şubat 2018 verileri baz alınmıştır.

Aralık 2017'de test edilmiştir. Test sırasında mevcut olan ürün yelpazesi kıyaslanmıştır.

Sonuçlar, Buyers Lab testine dayanmaktadır. Bu test için kullanılan rekabetçi modeller; fiyat, maksimum kağıt boyutu, benzer maksimum iş hacmi/tavsiye edilen hacim ve hedef pazarlar gibi maddelerin dahil olduğu ancak bunlarla sınırlı olmayan kriterler göz önünde bulundurularak BLI tarafından sunulan benzer donanımlı modeller listesi arasından Canon tarafından seçilmiştir.

BLI test raporlarını indirin (yalnızca İngilizce sürüm)