YAZILIM

Professional Print and Layout Yazılımı

Olağanüstü performans, renk, ayrıntı ve tonlama için Canon imagePROGRAF PRO serisi yazıcınızı, Professional Print & Layout ile birlikte kullanın. Gelişmiş baskı seçenekleriyle, tam olarak istediğiniz özellikleri kullanarak hızla baskı yapabilir ve işinizi en üst düzeyde sergileyebilirsiniz.

En güncel sürümü indirin

Image

Kurulum

Windows ve Mac (iOS) işletim sistemlerinde kullanılabilen Professional Print & Layout yazılımı yüklenirken, uyumlu fotoğraf uygulamalarına otomatik olarak eklenir. Aynı anda Print Studio Pro'nun da yüklenebilmesi sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun yazılımı seçebilirsiniz.

İNDİRİN

Uyumlu Yazıcılar

Aşağıdaki Pro yazıcılarla Professional Print & Layout özelliklerinden tam olarak yararlanın.

Professional Print and Layout'u Kullanmaya Başlama

Başlamak için görüntünüzü (veya birden çok görüntüyü) Adobe Photoshop, Photoshop Elements veya Lightroom Classic uygulamasında açın. Canon Digital Photo Professional'ı kullanıyorsanız görüntüleri klasörden seçmeniz yeterlidir. Bu yazılım ayrıca bağımsız yazılım olarak açılabilir.

Ana ekran düzeni

Professional Print & Layout'un hızlı, sorunsuz ve doğru iş akışı sayesinde optimum kalite düzeyiyle hızlı bir şekilde baskı alın. Gelişmiş kullanıcı arayüzü, basit ve verimli baskı ayarları için gelişmiş özellikler sunarak, elinizdeki işe odaklanmanızı sağlar. Basit, adım adım baskı prosedürü ise kolay kullanım sunar.

Image

1. Yazdırma ayarlarına özel bir pencere

Yazıcı, medya türü, birden çok görüntü için düzen, kağıt boyutu ve kalite seçimi gibi temel ayarlara erişin ve her bir sekmeyi genişleterek ayrıntıları görüntüleyin.

Image

2. Hassas ayarlı düzen

Kenarlıksız yazdırmayı seçin veya kenarlıkları sayısal değerler ya da kaydırıcılarla kırpın.

Image

3. Renk Yönetimi

Ekranda görüntülenen ile baskısı alınan görüntü arasında en optimum eşleşmeyi sağlamak amacıyla ICC profillerini ve oluşturma amacını seçin.

Image

4. Baskı

Kopya sayısını seçerek fotoğraflarınızı basılmak üzere göndermeye hazır hale getirin.

Image

5. Hızlı seçim

Hızlı baskı alabilmek için sık kullanılan ayarları saklayın veya özel seçimlerinizi girin.

Fotoğraf baskısını yeni bir seviyeye taşıyın

Bu güvenilir ve dinamik yazılım sayesinde tonlama, keskinlik ve doğru renk üretimi sağlayın. Gerçek yüksek çözünürlükte baskı almak için yerleşik DPRAW ve vurguların* güçlü bir şekilde yeniden üretilmesine yönelik HDR baskı işlevi ile fotoğraflarınıza ekstra boyut katan mükemmel bir araçtır.

*Yalnızca Canon EOS fotoğraf makinelerine özeldir.

Image

HDR Baskı

RAW görüntülerle, dünyayı kendi bakış açınızla sergileyin. Professional Print & Layout HDR Baskı, geniş ve dinamik RAW görüntü aralığından faydalanarak daha gerçekçi fotoğraflar için bilgileri daha doğru bir şekilde aktarır. Yazılımın geniş görüntü işleme özelliği, Adobe RGB ile verimli bir şekilde çalışarak diğer görüntü işleme yazılımlarını geride bırakan görüntüler ortaya çıkarır.

Image

DPRAW

DPRAW Baskı ile fotoğraflarınıza derinlik ve doku ekleyin. Professional Print & Layout, DPRAW biçiminde* kaydedilen RAW fotoğraflardaki odak bilgilerini kullanarak daha çarpıcı ifadelere sahip daha canlı görüntüler için keskinliği geliştirebilir. Doğru odaklanan piksellere daha yüksek çözünürlük verilirken, doğru odaklı olmayan pikseller için ekstra vurgu yapılmaz. Bu durum, keskinlik filtrelerinin tipik kumlanması olmadan net bir tonlama sağlar.

*Canon EOS 5DMKIV ve Canon EOS R

Image

ICC Profili

ICC Profilini Kullan özelliğiyle imagePROGRAF PRO Serisi'nin özelliklerinden tam olarak yararlanın. Geliştirilmiş yazıcı profili tasarımı ve kullanımı kolay Siyah Nokta Telafisi özelliği sayesinde renk üretimi daha fazla geliştirilebilir. Görüntü tonunu, görüntünün ICC profilindeki en karanlık nokta, yazıcının ICC profilinin en karanlık noktasıyla eşleşecek şekilde ayarlamak için Siyah Nokta Telafisi işlevini seçmeniz yeterlidir.

Print Studio Pro

Canon Print Studio Pro Eklentisi, görselinizden baskısı tamamlanmış ürüne kadar tüm aşamalarda mükemmel iş akışı sağlar. Canon profesyonel yazıcıları için özel olarak tasarlanan bu benzersiz yazılım, baskılarınıza profesyonel bir görünüm kazandırmanızı kolaylaştırır.

Daha fazla bilgi edinin

Image

İlginizi çekebilir: