PIXMA printers make it easy to connect and print wirelessly using multiple devices.
alt text goes here

Kolay
bağlantı

PIXMA yazıcılar sayesinde birden fazla cihaz aracılığıyla kablosuz olarak kolaylıkla bağlanabilir ve baskı alabilirsiniz.

Baskı almanın ve tarama yapmanın akıllı yolu

iOS veya Android akıllı cihazınızı ve ücretsiz Canon PRINT uygulamasını kullanarak kablosuz baskı ve tarama işlemlerinin ne kadar kolay yapıldığını keşfedin.

App Store'dan indirin
Google play'den edinin

Yazıcınızı yalnızca birkaç adımla nasıl kuracağınızı görün

Set up/register up to 10 printers using the Canon PRINT app and share them among multiple users

Canon PRINT uygulamasını kullanarak 10 adede kadar yazıcıyı hızlıca kurup kaydedebilir ve bunları birden fazla kullanıcı arasında paylaştırabilirsiniz.

Videoyu İzleyin

Mobil cihazlardan bağlanıp baskı almanın ne kadar basit olduğunu görün

Easy to use a PIXMA printer to print documents and photos from their mobile devices

Basit kablosuz bağlantı sayesinde PIXMA yazıcıyı kullanarak mobil cihazlardan belge ve fotoğraf baskısı almak herkes için çok kolaydır.

Videoyu İzleyin

Hareket halindeyken nasıl ekran görüntüsü alarak PDF oluşturacağınızı görün

Easy using the Smartphone Capture and Copy function in the Canon PRINT app

Akıllı telefon kameranız ile belgelerin fotoğrafını çekerek tarama, Canon PRINT uygulamasındaki Akıllı Telefon Üzerinden Yakalama ve Kopyalama işlevi sayesinde çok kolaydır.

Videoyu İzleyin

Kaydolun ve Bluetooth® üzerinden yazıcınızla bağlanın

Connect quickly to your smart device using the Canon PRINT app

Bluetooth® teknolojisine sahip PIXMA yazıcılar, Canon PRINT uygulaması üzerinden akıllı cihazınıza hızlıca bağlanmanızı sağlar.

Videoyu İzleyin

Kablosuz hızlı taramanın nasıl çalıştığını görün

Scanning from PIXMA to mobile device or cloud services is a breeze using the Canon PRINT app

Canon PRINT uygulamasını kullanarak PIXMA yazıcınızdan mobil cihazınıza veya bulut hizmetlerine** kolayca tarama yapabilirsiniz. Sadece bağlanın, seçin ve tarayın.

Videoyu İzleyin

Popüler uygulamalardan nasıl baskı alacağınızı görün

Print favorite stories from social media sites in seconds with PIXMA Cloud link

PIXMA Cloud Link ile saniyeler içinde doğrudan yazıcı ekranından Instagram veya Facebook gibi sosyal medya sitelerindeki en sevdiğiniz hikayelerin baskısını alın.

Videoyu İzleyin

Buluttan kolay baskı ve tarama

Bilgisayara ihtiyaç duymadan doğrudan yazıcıdan veya Canon PRINT uygulaması ile akıllı cihazdan buluttan baskı alabilme ve popüler bulut hizmetlerine tarama yapabilme** özgürlüğünün keyfini çıkarın.

Anında akıllı baskı

Apple AirPrint, Android için Mopria ve Windows 10 Mobile desteği sayesinde herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan akıllı cihazınızdan kablosuz olarak anında baskı alabilirsiniz.

Instantly print wirelessly to your smart device - without downloading any apps

Fotoğrafları farklı bir şekilde paylaşın

Canon'un Message in Print uygulaması, kişiselleştirilmiş sürpriz mesajlar ile fotoğraf paylaşmanın yaratıcı bir yolunu sunar. Basılı mesaja video, müzik veya metin gibi görünmez bilgiler veya veriler gömün.

App Store'dan indirin
Google play'den edinin

Canon’s Message in Print iPhone app is a creative way

Destek

*Bluetooth® teknolojisine sahiptir (Bluetooth baskı ve tarama, yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir). Bluetooth iletişiminde ve Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulamasında bulunan işlevler, tüm Android akıllı telefonlarda garanti edilmez. Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.

**Buluta tarama, yalnızca orijinal Canon mürekkebi kullanıcıları için mevcuttur.

***İnternet bağlantısı ve Message In Print uygulaması gerektirir, 2017 Ekim ayının ortalarından itibaren App Store'da ücretsiz olarak mevcut olacaktır. iOS 9.0 veya üzeri işletim sistemine sahip iPhone 6 ya da üzeri cihazlarla uyumludur. Cihazınızın, kablosuz özellikli çalışan bir ağa bağlı olması gerekir. Orijinal içeriğin, Message In Print uygulaması/hizmeti kullanılarak oluşturulmasını, ardından Ağustos 2009 veya sonrasında piyasaya sunulan uyumlu Canon yazıcısıyla baskısının alınmasını ve uyumlu cihazındaki uyumlu Message In Print uygulaması üzerinden görüntü ve içeriği görecek olan alıcıya teslim edilmesini gerektirir. Uyumlu kağıt boyutları arasında yalnızca 4 inç x 6 inç ve 5 inç x 5 inç Kare bulunur. Uyumlu ortam türleri arasında ise yalnızca Orijinal Canon Glossy Fotoğraf Kağıdı, Semi-Gloss Fotoğraf Kağıdı, Luster Fotoğraf Kağıdı ve Matte Fotoğraf Kağıdı bulunur. Bazı istisnalar geçerli olabilir.