legria wifi video cameras

LEGRIA Wi-Fi Video Kameralar

Canon LEGRIA kablosuz video kameralar ile bağlanın. Hareket halindeyken paylaşım, canlı yayın ve uzaktan kontrolün keyfini çıkarın.

wireless hd video cameras

Kablosuz HD Video Kameralar

Videoyu İzleyin

Canlı video yayını

Android¹ ve iOS¹ cihazlarında canlı video yayınlarıyla evinizdeki odaları uzaktan izleyin. Dışarıdayken bile kaydı etkinleştirebilir ve zumu ayarlayabilirsiniz². Bunun için ücretsiz CameraAccess Plus uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

CameraAccess Plus uygulamasını (Android) indirin

CameraAccess Plus uygulamasını (iTunes) indirin

live video streaming

Wi-Fi uzaktan kumanda

LEGRIA Wi-Fi video kameranızın ayarlarını akıllı telefon veya tablet aracılığıyla uzaktan Canlı Kontrol etmenin keyfini çıkarın. Kameranın kolaylıkla ulaşılamadığı durumlarda çekim yapmak için idealdir.

legria wifi remote

Uzaktan göz atma

Canon Camera Connect uygulamasını2 kullanarak akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla video kameranızdaki video klipleri kablosuz olarak görüntülemenin keyfini çıkarın. Kolayca çevrimiçi paylaşım yapmak için favori kliplerinizi doğrudan cihazınıza2 kaydedin.

Canon Camera Connect uygulamasını indirin

camera connect app

Dünyaya bağlanın

Son çektiğiniz videoyu Wi-Fi video kameranızdan² Connect Station CS100'e aktarın; TV'nizde Full HD kalitesiyle video izlemenin keyfini çıkarın ve videoları arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak paylaşın.

Canon Connect Station CS100 hakkında daha fazlasını keşfedin

connect station cs100

Doğrudan internette paylaşım

Basit bir kurulum yaptıktan sonra internete bağlanmaya gerek kalmadan filmlerinizi doğrudan yükleyebilirsiniz. Bunun için video kameranızı ev Wi-Fi ağınıza* bağlamanız yeterlidir. Böylece, filmlerinizi YouTube'da, Facebook'ta, Twitter'da ve e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

* Doğrudan internette paylaşım ve sunucu özellikleri ile Gönder seçeneği bir image.canon hesabı gerektirir.image.canon bazı ülkelerde veya bölgelerde desteklenmiyor olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen www.canon-europe.com/cig adresini ziyaret edin.

1 Desteklenen İşletim Sistemleri: Android 2.3 - 4.4, iOS 5, iOS 6, iOS 7. İşlevler, tüm cihazlarda garanti edilmez.
2 LEGRIA GX10, LEGRIA HF G40, LEGRIA mini ve LEGRIA mini X hariç. Ev dışından izleme için UPnP uyumlu bir yönlendiriciye sahip internet bağlantısı ve global IP adresi alım desteği gerekir.

iPad, iPhone, iPod ve iPod touch, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markalarıdır.

Android™, Google Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.