Optical excellence for 4K filming
alt text goes here

4K için
optik
mükemmellik

4K çekim yapmak olağanüstü görüntü netliği gerektirir. Bu nedenle Canon, XF405/XF400'ü düşük ışıkta bile ultra yüksek çözünürlük performansı sunabilen en yüksek kalitede 15x optik zum ile donattı.

Geniş ve güçlü zum

Ultra geniş 25,5 mm ve 15x optik zum sayesinde XF405/XF400, en zorlu ortamlarda bile çekim yapabilir. Full HD modunda 4K sensör ile zum menzili artırılarak 30x Gelişmiş Zum elde edilebilir. Bu da onu uzak mesafedeki ayrıntıları yakalamak için ideal kılar.

canon_xf405_wide_zoom_diagram
XF405_1_advanced_zoom_FHD

Her durumdan en iyi şekilde yararlanın

15x zumun zorlu 4K çekim ortamlarıyla nasıl başa çıkabildiğini keşfederken Full HD'de nasıl harikalar yarattığını izleyin.

Videoyu İzleyin

Son derece net 5 eksenli görüntü sabitleme

XF405/XF400'ün hareket halinde veya tripodsuz çekim yaparken karşılaşılan zorluklarla başa çıkmak için Canon'un üstün 5 eksenli görüntü sabitleme özelliğine sahip olduğunu bilerek güvenle çekim yapın.

canon_xf405_wide_zoom_diagram

Tripodsuz çekim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Hareket halinde çekim yaparken 5 eksenli sabitlemenin ne kadar kusursuz olabileceğini görün.

Videoyu İzleyin

Built-in ND filters

Yerleşik ND filtreleri

XF405/XF400, her türlü ışıkta olağanüstü performans sunar. Tek bir düğmeye dokunulduğunda yerleşik ND filtreleri (ND 1/4, ND 1/16 ve ND 1/64), parlak ışıkta veya daha geniş bir diyafram gerektiğinde pozlama kontrolü sağlar.

Videoyu İzleyin

9 yapraklı iris ile hoş vurgular

Bu lens, 9 yapraklı bir irise sahiptir. Bu da, eşit sayıda yaprağı bulunan bir irise kıyasla iki kat fazla ışık huzmesiyle odak dışı arka plan "bokeh" efektinin daha güzel ve dairesel olması anlamına gelir.

XF405_4_9-blade
canon_xf405_lens_diagram