CANON XF605

Öncü AF teknolojisi

Göz Algılama AF

XF605, Canon'un ünlü Dual Pixel CMOS AF özelliği üzerinde yapılan en son geliştirmeleri içerir. XF Serisinde Göz Algılama AF özelliğini taşıyan ilk kamera olan XF605, bu sayede ön planda başka bir konu belirse dahi insanları hassasiyetle tanıyabilir ve takip edebilir.

Gelişmiş EOS iTR AF X

XF605, konu kameradan farklı yöne dönse dahi odağı konunun başında tutabilen EOS iTR AF X'in "derin öğrenim" otomatik odaklama teknolojisini kullanan ilk profesyonel kameradır.

Dual Pixel Odak Rehberi

Kullanıcılar, XF605 ile manuel odaklama yaparken ekran üzerinde yer alan ve Dual Pixel CMOS AF sisteminden aldığı bilgilerle odağın konunun önünde veya arkasında kaldığını gösterebilen bir odak rehberinden faydalanabilir. Ekrandaki rehberin rengi yeşil olduğunda operatör konuya tam olarak odaklandığından emin olabilir.

Yüz Önceliği AF

Yüz Önceliği AF, kadrajdaki bir insan yüzünü takip etmek için odağı otomatik olarak ayarlar. Yalnızca Yüzden AF ise sadece kadrajda bir yüz tespit edildiğinde çalışmaya başlar.

Takip AF

Dokunmatik ekranı veya kumanda kolunu kullanarak bir konu seçin. XF605, konu kadrajda hareket ederken odağı konunun üzerinde tutar.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon XF605 için kaydolun

Canon XF605 ile ilgili en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

İlgili Makaleler

  1. Bu fotoğraflarda ve video içeriklerinde gösterilen Canon XF605 kameraların görüntüsü satışa sunulan üründen farklı olabilir.