CANON XF605

Mükemmel görüntüler

Güç ve esneklikten yararlanın

XF Serisinde 4K 1,0 tipi CMOS sensörle DIGIC DV7 Görüntü İşlemcisini bir araya getiren ilk kamera olan XF605, profesyonel yayın seviyesinde görüntü kalitesi için yeni bir standart belirler.

Optik mükemmellik

İki adet küresel olmayan lens elemanı ve bir Super UD lens elemanı içeren optik tasarımıyla XF605'in yüksek performanslı L serisi 4K lensi, ekranın her noktasında mükemmel görüntü kalitesi sunar. Çok yönlü 15x optik zum, 35 mm'ye eş değer 25,5 mm - 382,5 mm menzil sunmakla birlikte yüksek kaliteli Full HD çekim için 30x Geliştirilmiş Zum ile daha fazla esneklik kazanmıştır.

Güçlü Görüntü Sabitleme

Canon'un 5 Eksenli Görüntü Sabitleme özelliği, elle veya hareket halinde çekim yaparken olağanüstü netlikte sonuçlar elde etmenizi sağlar. Standart Görüntü Sabitleme, Dinamik Görüntü Sabitleme ve Güçlendirilmiş Görüntü Sabitleme özelliklerini bir arada kullanan XF605, çok çeşitli konulara ve çekim koşullarına uyum sağlayabilen, oldukça etkili bir Görüntü Sabitleme kontrolü sunar.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon XF605 için kaydolun

Canon XF605 ile ilgili en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

İlgili Makaleler

  1. Bu fotoğraflarda ve video içeriklerinde gösterilen Canon XF605 kameraların görüntüsü satışa sunulan üründen farklı olabilir.