CANON XF605

Uzaktan Kumanda ve Ağ İşlevleri

XF605'te 12G-SDI, Wi-Fi ve canlı yayın için ideal olan, H.264'de IP akışını destekleyen Ethernet bağlantı özellikleri bulunur.

USB Video çıkışı

XF Serisinde bir USB-C terminalinden video çıkışı (UVC) destekleyen ilk profesyonel kamera olan XF605, web kamerası olarak kullanılabilir. Ayrıca USB PTP desteğiyle kameradaki dosyalarınızı bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Uzaktan kumanda işlevleri

XF605 çeşitli kablolu ve kablosuz uzaktan kumanda çözümleriyle uyumludur. Canon RC-V100 çok işlevli uzaktan kumandayı ve bir akıllı telefon veya tablet kullanılarak tek operatörlü çekim için optimize edilmiş yeni Browser Remote'u destekler. RC-IP100 gibi uyumlu uzaktan kumandalar da XF605'i Canon PTZ kameralardan ve belirli Cinema EOS kameralardan oluşan çok kameralı bir çekim düzeneğinin parçası olarak kontrol etmek için kullanılabilir.

XF605

Ağ aktarımlarını kolaylaştırmak için Content Transfer Mobile Uygulamasından faydalanın veya FTP bağlantısı için dahili Wi-Fi özelliğini ya da Ethernet bağlantı noktasını kullanın.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon XF605 için kaydolun

Canon XF605 ile ilgili en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

İlgili Makaleler

  1. Bu fotoğraflarda ve video içeriklerinde gösterilen Canon XF605 kameraların görüntüsü satışa sunulan üründen farklı olabilir.