CANON XF605

Kullanılabilirlik ve Esneklik

Geliştirilmiş dokunmatik ekran işlevleri

Anlık AF kontrolü ve ekran ayarları için kullanılan popüler Direct Touch arayüzüne ek olarak, dahili 3,5 inç değişken açılı LCD dokunmatik ekran kayıttan oynatma, menü navigasyonu ve kayıt ayarları için dokunmatik kontrol sağlar.

Göz Algılama AF, Kazanç Artırma ve Odak Rehberi gibi 100'den fazla özellik, EVF'ten bakarken kompakt ana üniteden kolayca erişilebilen 11 özelleştirilebilir düğmeye atanabilir.

XF605_Lifestyle

Bağımsız Kontrol Halkaları

XF605'in kompakt boyutlarına rağmen optik zum lensi üzerinde üç kontrol halkası bulunur. Odak, zum ve diyafram, hassas kontrol için her biri farklı dokunma hissi veren lens halkalarıyla bağımsız olarak ayarlanabilir.

XF605

Dahili ND filtreleri

Dahili ve dönebilen bir ND filtre, çok çeşitli çekim koşullarında diyaframın ve enstantane hızının yaratıcı bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. ND 1/4, ND 1/16 ve ND 1/64 değerlerinde üç farklı hassasiyet seviyesi, lens silindirinin yanında bulunan ve kolayca ulaşılabilen harici düğmelerle kontrol edilir.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon XF605 için kaydolun

Canon XF605 ile ilgili en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

İlgili Makaleler

  1. Bu fotoğraflarda ve video içeriklerinde gösterilen Canon XF605 kameraların görüntüsü satışa sunulan üründen farklı olabilir.