Canon PowerShot PX

UYGULAMA

Mini PTZ Kamera için Canon Connect uygulaması

PowerShot PX'inizi, görüntü ve video çekmenin, fotoğraf makinesinin tavsiye ettiği görüntü ve videoları paylaşmanın ve gözden geçirmenin yanı sıra başka olanaklardan yararlanmak için bağlayın.

VİDEO

PowerShot PX'i çalışırken görün

Eimear, PowerShot PX'i genç ailesi ile birlikte kullanıyor. Fotoğraf makinesinin fotoğraf ve videoları nasıl yakaladığını ve ona aksiyonun parçası olma veya uygulamaya kendinden bir şeyler katma fırsatını nasıl verdiğini görün.
Canon PowerShot PX

PowerShot PX uygulamasına bağlanın

Bu işlem uygulamayla kolaydır. Fotoğraf makinesini aile bireylerinizi tanıyacak ve sizin tarafınızdan ya da otomatik olarak çekilen çok sayıda fotoğraf arasından en iyilerini tavsiye edecek şekilde ayarlayın.

 • ÖZELLİK

  Görüntü ve video aktarımı

  PowerShot PX'teki fotoğraflar ve videolar görüntülemeniz ve paylaşmanız için uygulamada görünür.

 • ÖZELLİK

  En iyileri tavsiye etme

  Canon'un akıllı yazılımı en iyi görüntüleri ve videoları tavsiye ederek sizi bu zahmetten kurtarır.

 • ÖZELLİK

  Ailenizi ve arkadaşlarınızı tanıma

  Uygulamayı kullanarak fotoğraf makinesini belirli kişileri tanıyarak onların daha çok fotoğrafını çekecek şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz.

 • ÖZELLİK

  PowerShot PX'i uzaktan kontrol etme

  Kontrolü ele almak istediğinizde yakınlaştırmak, kompozisyon oluşturmak, fotoğraf ve video çekmek için uygulamayı kullanın.

 • ÖZELLİK

  Ayarları uygulama üzerinden düzenleyin.

  Faydalı ayarlamalar yapmak için PowerShot PX'inizin ayarlarına erişin.

Şunlarla çalışmaya uygundur:

Ücretsiz indirebilirsiniz

PowerShot PX uygulamasını iOS cihazlar için Apple App Store'dan, Android cihazlar içinse Google Play'den ücretsiz indirebilirsiniz.

Canon PowerShot PX

ÜRÜN

Canon PowerShot PX

Hayatın değerli anlarını yakalamak ve aynı zamanda anı yaşamak istediğinizde, aksiyonu takip ederek kişileri akıllı ve yaratıcı bir şekilde kadrajlayıp harika sonuçlar sunan PowerShot PX, sizin için idealdir.