Canon PowerShot PX

Kompakt Dijital

Canon PowerShot PX

Hayatınızdaki önemli anları otomatik olarak ölümsüzleştirin. Bu akıllı ve kompakt fotoğraf makinesi, siz anın tadını çıkarabilesiniz diye akıllıca kompozisyonlar oluşturarak fotoğraf ve videolar çeker.

Yeni ürün yazılımı kullanıma hazırdır. Bu yeni ürün yazılımıyla geliştirilmiş takip yardımı işlevi ve başka pek çok kullanışlı özellik eklenmiştir. Destek sayfasından indirin.

PowerShot PX'i çalışırken görün

Eimear, PowerShot PX'i genç ailesi ile birlikte kullanıyor. Fotoğraf makinesinin nasıl fotoğraf ve video çektiğini ve Eimear'a aksiyona dahil olma fırsatı nasıl verdiğini görün.
Canon PowerShot PX

TEKNOLOJİ

Anı yakalayın. Anın tadını çıkarın

PowerShot PX'e güvenerek, yaşamınızdaki insanları ve anları yakalayın. Siz anı yaşamaya devam ederken kaydırma ve eğme lensiyle otomatik olarak fotoğraflar ve videolar oluşur.

Canon PowerShot PX

Herkes fotoğraf karesinde, siz dahil

 • Akıllı telefonla çekilmiştir.

  Ailenizle birlikte fotoğraf çektirirken aranızdan biri hep eksik olur: Fotoğrafı çeken kişi. Bu kişi sizseniz fotoğrafa dahil olmanızın bir yolu var mıdır?

 • PowerShot PX ile çekilmiştir.

  Ailenizle keyifli zaman geçirin ve PowerShot PX'i kullanarak tamamen otomatik bir şekilde çok sayıda görüntü oluşturun; size anın tadını çıkarmak kalsın.

Basit ve taşınabilir tasarım

PowerShot PX, USB-C şarjı ve akıllı cihazınıza bağlanan dahili Wi-Fi sayesinde her yere taşınabilir. Daha fazla kontrol sahibi mi olmak istiyorsunuz? Söylemeniz yeterli. Cihaz, sesle etkinleştirme özelliğine sahiptir. Sadece, "Hello Pixie, take a picture," (Merhaba Pixie, bir fotoğraf çek) demeniz yeterlidir ve ellerinizi kullanmadan her şeyi halledersiniz! Dört sesli komutla video çekme veya fotoğrafı çekilecek diğer kişileri bulma gibi faydaları işlevler yerine getirilebilir.****

Canon PowerShot PX

Gülümsemeler. Kahkahalar. Sevdiklerinizin tüm ifadeleri avucunuzun içinde.

Fotoğraflarda gülümsemek çok popüler olsa da en iyi fotoğraflar her zaman gülümseyerek poz verilen karelerden çıkmaz. PowerShot PX, kaçırabileceğiniz birçok ifadeyi ve değerli reaksiyonu yakalar.
Canon PowerShot PX

UYGULAMA

Akıllı telefon uygulamasıyla sorunsuz çalışır.

Mini PTZ Kamerasına yönelik Connect uygulamasının, en iyi görüntüleri ve videoları sizin için önermesine izin verin. Harika ve o kadar da harika olmayan fotoğrafları ayıklayıp zorlu kısmı sizin için hallederek sizi zahmetten kurtarır.
Canon PowerShot PX

ÖZELLİK

Kablosuz Web Kamerası olarak kullanın

PowerShot PX aynı zamanda, Mini PTZ Kamera için Wireless Webcam Utility yazılımını kullanarak harika bir web kamerasına dönüşür ve böylece ekstra kolaylık ve fayda sağlar.


*Sadece Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanılabilir.

Canon PowerShot PX
Photographer looking down view finder

Canon, 2050 yılına kadar iş faaliyetlerinde net sıfır CO2 emisyonlarına ulaşmayı amaçlıyor

Bu hedefe, ürün başına yaşam döngüsü CO2 emisyon iyileştirme endeksinde yılda ortalama %3 iyileşme sağlayarak ulaşacağız. Bu da, 2030 yılına kadar 2008 seviyesine kıyasla yaklaşık %50'lik bir azalma olması anlamına geliyor. Bu hedefimizi, Paris Anlaşması'nda belirtilen azaltma seviyesine uygun olarak belirledik.

Düşük karbon salınımı yapan bir topluma katkımızı kontrol etmenin bir yolu olarak, uzun vadeli bir bakış açısıyla hedeflerimizi gözden geçirmeye devam edeceğiz.

Teknik Özellikler

 • Kaydırma ve eğme zoomm lensi

  340˚ kaydırma ve 110˚ eğme 19-57 mm (eşdeğer) zoom lensi, hareketi takip ederken harika fotoğraflar ve videolar oluşturur.

 • 11,7 megapiksel fotoğraflar ve 60p Full HD görüntüler yakalayın.

  Yıllar boyunca değerini bileceğiniz harika kalitede içerikler için

 • Dahili Wi-Fi

  Tüm ev tipi Wi-Fi ağlarına ve akıllı cihazlara bağlanır.

 • USB-C ile şarj

  Nerede olursanız olun sorunsuz şarj imkanı

 • Konu tanıma

  Belirli yüzleri önceliklendirin.

 • Sesle etkinleştirme özelliği

  Tam olarak ne zaman çekim yapacağınızı kontrol etmek istediğiniz anlar için: Grup çekimleri için ideal bir özellik

 • Dijital yaşam tarzınız ile bağlantılı

  Wi-Fi ve Bluetooth®, akıllı telefonlar ve tabletler ile bağlantıyı kolaylaştırır. Uygulamamız tüm fotoğraflar ile videoları gösterir ve kategorilere ayırır.

Canon PowerShot PX
Canon PowerShot PX

Kutunun içeriği

PowerShot PX'i kullanmaya kolayca başlayın. Muhtemelen uyumlu bir şarj cihazınız vardır***, bu nedenle çevreye faydalı olmamıza katkıda bulunun.

 • PowerShot PX

 • Arabirim Kablosu

 • Kullanıcı Kılavuzu

  *Temel Kite Dahil Olanlar (her bölgede mevcut değildir): Elektrik bağlantısı ve Şarj için uyumlu Şarj Cihazı ve 16 GB Micro SD Kart.

İlgili Makaleler

PowerShot PX'in çok sayıda fotoğraf ve video çekmeye yardımcı olarak bütün aileye birlikte iyi vakit geçirme fırsatını nasıl sağladığıyla ilgili bir hikaye okuyun.

 • AİLE FOTOĞRAFÇILIĞI

  Anı kolayca yakalayın

  Canon PowerShot PX'i kullanarak gündelik anları zahmetsizce yakalayın.

 • PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞI

  Grup portresi fotoğrafçılığı

  Dört Canon Marka Elçisi, muhteşem grup çekimleri için tavsiyelerini paylaşıyor.

 • ALICI KILAVUZU

  Canon Yılbaşı hediye kılavuzu

  Bu yılbaşında aileniz ve sevdikleriniz için mükemmel hediyeyi bulun.

 • İlgili Ürünler

  1. *Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon Inc. tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka isimleri ilgili sahiplerine aittir.
  2. ** Bluetooth 4.0 (veya üzeri) sürümüne sahip akıllı cihaz gerektirir. Ayrıca akıllı cihazdaki işletim sistemi iOS 8.4 (veya üstü) ya da Android 5.0 (veya üstü) olmalıdır.
  3. *** Şarj için minimum 5 V/1,5 A, çekim sırasında sürekli elektrik bağlantısı için minimum 9 V/2 A gerektiren USB Tip C kablo kullanılmalıdır.
  4. **** Sesle etkinleştirme özelliği tüm dillerde mevcut değildir. Belirli söz gruplarıyla 4 sesli komut içerir.