EOS 1300D Lifestyle-

Canon Fotoğraf Rehberi

Yeni fotoğrafçılık tekniklerini öğrenin ve yeni fotoğraf makinenizi en iyi şekilde kullanın.

Yolculuğunuza başlayın

Mevcut Rehber uygulamalarının yerine geçen Fotoğraf Rehberi uygulamamız, özel makalelere ve yardımcı bilgilere erişmenizi sağlayarak fotoğrafçılık bilginizi geliştirmenize yardımcı olur. Şimdi indirin, Canon'a kaydolun ve o mükemmel kareyi yakalayın.

Fotoğraf Rehberi uygulaması nedir?

Pozlama kontrolünü öğrenmekten uzman seviyede ipuçlarla tekniklere kadar fotoğrafçılık yolculuğunuza başlayın.

Kişiselleştirilmiş Profil

Uygulamayı indirdikten sonra yalnızca fotoğraf makinenizi ve nasıl çekim yaptığınızı seçin. Uygulamanızdaki makaleler ve videolar seçimlerinize göre oluşturulur. En yüksek seviyeye ulaşana kadar her seferinde daha yeni ve gelişmiş egzersiz ve ipuçlarının kilitlerini açarak tamamlayın.

Profil sayfasından ilerlemenizi takip edebilir ve tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Mobile

İlham alın

Şehir Rehberlerimizle dolaşın ve Londra veya Amsterdam gibi şehirleri daha önce hiç görmediğiniz bir biçimde fotoğraflayın.

Canon Elçileri ve Kaşiflerinin fotoğrafçılık dünyasına nasıl girdiğini öğrenerek ve diğer Canon kullanıcılarının Galerimize yükledikleri fotoğraflara bakarak yenilikler denemek için ilham alın.
fotoğraf: Brent Stirton, Canon Ambassador

Brent Stirton, Canon Ambassador

Fotoğrafçılık Teknik Bilgileri

Kompozisyon ve nesneyi öne çıkarma ile ilgili ipuçlarımızı okuyun ve video yardımcı bilgilerimizle etkileyici zaman atlamaları yaratın.

Mobile Photography Techniques
Compatibility

Uyumluluk

Bu uygulama şu anda yalnızca 80D, 1300D, 1200D, 100D, 750D, 760D, 7D Mark II, 700D, M3, M5, M6 ve M10, fotoğraf makineleriyle uyumludur. Yakında daha fazla cihaz eklenecektir.

Yolculuğunuza başlayın

Mevcut Rehber uygulamalarının yerine geçen Fotoğraf Rehberi uygulamamız, özel makalelere ve yardımcı bilgilere erişmenizi sağlayarak fotoğraf makinesi bilginizi geliştirmenize yardımcı olur. Şimdi indirin ve o mükemmel kareyi yakalayın.