Canon_Photo_Companion_App_Sunset_Family
alt text goes here


CANON

FOTOĞRAF REHBERİ

Kişisel hikaye anlatma rehberiniz.

iOS için indirin

Android için indirin

Yolculuğunuza başlayın

Kişiselleştirilmiş içeriği, görevleri ve fotoğrafçılık yolculuğunuz boyunca size ilham veren rehberliğiyle Fotoğraf Rehberi Uygulamamız, her görsel hikaye anlatıcının ihtiyacı olan mükemmel yol arkadaşıdır.

Kişiselleştirilmiş alıştırmaların, yardımcı bilgilerin ve ipuçlarının keyfini çıkarın

Fotoğraf makinenize, beceri seviyenize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş alıştırmaları, yardımcı bilgileri ve ipuçlarıyla gurur duyacağınız fotoğraflar çekmeyi öğrenecek, bu sayede hikayelerinizi hayata geçirebileceksiniz.

Tutorials_Tips_Lady

Öğrenmenin yeri yok

Hareket halindeyken erişebileceğiniz yer kaplamayan, kullanımı kolay içerik ve videolar sunan bu uygulama, en çok ihtiyaç duyduğunuz anlarda daima size yardımcı olmaya hazırdır. Kişisel fotoğraf asistanınız gibi hissettirir.

Learn on the go, wherever you are

Yeni fikirlerden ve zorluklardan ilham alın

Düzenli olarak eklenen yeni içerik, zorluklar ve fikirler sayesinde yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Profesyoneller ve sizin gibi fotoğrafçılardan da öğrenip ilham alabilir ve ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Be inspired by new ideas and challenges

Teknik bilgiler ışığında yaratıcılığınızı ortaya çıkarın

En yeni Canon EOS fotoğraf makinesi modelleri* için özel içerik ve videolara sahip bu uygulamayla fotoğraf makineniz hakkında bilgi edinebilir ve yaratıcılık potansiyelinizi nasıl ortaya çıkarabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

*Uyumluluk bilgisi için aşağıya bakın.

Unleash your creativity with your camera know-how

Fotoğraf Rehberi Uygulaması Uyumluluğu

Uygulama şu anda PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III, EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 250D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 77D, EOS 80D, EOS 90D, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS R, EOS Ra, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS M200, EOS M100, EOS M50, EOS M50 Mark II, EOS M10, EOS M3, EOS M5, EOS M6 Mark II, EOS M6 fotoğraf makinelerinde özel içeriğe sahiptir.

Eski fotoğraf makinesi modellerine sahipseniz uygulamadan yararlanabilmeniz için doğru içerik ile eşleştirilirsiniz.

Diller

Arapça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe dillerinde mevcuttur.

Stories are all around us

Hikayelerinize hayat verin

Canon'a giriş yapın

Videoyu İzleyin

Hikayelerinizi kendi gözünüzden anlatın

Tüm cihazlarınızdan fotoğraflarınızı ve videolarınızı yükleyin ve tüm fotoğraflarınızı tek bir yerden yönetin.