Eller tarafından tutulan ve ekranında Canon Fotoğraf Rehberi uygulaması olan akıllı telefon, masanın arka planında fotoğraf makinesi.

FOTOĞRAF UYGULAMASI

CANON

FOTOĞRAF REHBERİ

Kişisel hikaye anlatma rehberiniz.

CANON

FOTOĞRAF REHBERİ

Yolculuğunuza başlayın

İster başlangıç seviyesinde ister profesyonel bir fotoğrafçı olun; kişiselleştirilmiş içeriği, uzmanlık bilgileri ve fotoğrafçılık yolculuğunuz boyunca size ilham verecek rehberliğiyle Fotoğraf Rehberi Uygulamamız, her görsel hikaye anlatıcının ihtiyacı olan mükemmel yol arkadaşıdır.

VİDEO

Hikayelerinize hayat verin

Canon'a giriş yapın
Başlangıç

Avantajlar

Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olan Canon fotoğraf makinesi uygulamasıyla fotoğraf makinenizi nasıl kullanacağınızı öğrenin ve fotoğrafçılık bilgilerinizi artırın.

Teknik bilgiler ışığında yaratıcılığınızı ortaya çıkarın

Uygulama, Canon EOS fotoğraf makinesi modellerinin çoğunda* fotoğraf makineniz hakkında bilgi edinmenizi ve yaratıcı potansiyelinizi nasıl ortaya çıkarabileceğinizi öğrenmenizi sağlayan özel içeriğe sahiptir.

*Uyumluluk bilgisi için aşağıya bakın.

Bir elinde Canon fotoğraf makinesi ve diğer elinde ekranında Canon Fotoğraf Rehberi uygulaması olan akıllı telefon tutan bir kadın.
Bir elinde akıllı telefon ve diğer elinde Canon fotoğraf makinesi tutarken fotoğraf makinesinin LCD ekranına bakan bir adam.

Öğrenmenin yeri yok

Hareket halindeyken erişebileceğiniz yer kaplamayan, kullanımı kolay içerik ve hesaplayıcılar sunan bu uygulama, en çok ihtiyaç duyduğunuz anlarda daima size yardımcı olmaya hazırdır. Kişisel dijital fotoğraf asistana sahip olmak gibi bir şeydir.

Kişiselleştirilmiş içeriklerin ve eğitimlerin keyfini çıkarın

Fotoğraf makinenizin modeline ve beceri seviyenize göre özelleştirilen alıştırmalar, uzman fotoğrafçılık eğitimleri ve ipuçlarıyla gurur duyacağınız fotoğraflar çekebilmeniz için yeni fotoğrafçılık tekniklerini öğreneceksiniz.

Canon fotoğraf makinesiyle bir modelin fotoğrafını çeken bir fotoğrafçı.

Canon Fotoğraf Rehberi uygulamasını indirin

Fotoğraf Rehberi, Android/iOS için ücretsiz bir Canon uygulamasıdır. App Store'u veya Google Play'i ziyaret ederek "Canon Fotoğraf Rehberi" uygulamasını aratmanız yeterlidir.

Fotoğraf Rehberi Uygulaması Uyumluluğu

Bu uygulama şu anda tüm EOS R Sistemi fotoğraf makineleri (R3 ve R5 C hariç), Mart 2013'ten sonra piyasaya sürülen tüm EOS DSLR fotoğraf makineleri (70D ve 1D serisi hariç), tüm EOS M serisi fotoğraf makineleri ve PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III için özel içeriğe sahiptir.

Diğer tüm EOS fotoğraf makineleri için uygulamadan yararlanabilmeniz amacıyla doğru içerik ile eşleştirilirsiniz.

Diller

Mevcut diller: Arapça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe.

Destek

Canon ürününüze yönelik sürücüler, ürün yazılımları veya kılavuzlar mı arıyorsunuz?
Bul

İlgili makaleler

Bunlar da ilginizi çekebilir: