ALL WEATHER & COMPACT BINOCULARS
alt text goes here

TÜM HAVA KOŞULLARINA UYGUN VE
KOMPAKT DÜRBÜNLER

Canon'un su geçirmez ve tüm hava koşullarına uygun dürbünleri, en zorlu açık hava koşullarına dayanıklıdır. Kompakt modellerimizle rahatça seyahat edin.

Su geçirmez ve tüm hava koşullarına uygun dürbünler

Canon'un L serisi optik donanımına sahip su geçirmez, üstün 10x42L IS WP dürbünlerimiz ve tüm hava koşullarına uygun olan 18x50 IS AW ve 15x50 IS AW modellerimiz arasından seçim yapın.

Açık hava aktiviteleri için ideal

Bu sağlam dürbün, tüm hava koşullarında yatçılık veya balıkçılık için idealdir. En yüksek büyütmeyi sunan, tüm hava koşullarına uygun modellerimizle yıldızları gözlemleyin ya da üstün bir kuş gözlemciliği deneyimi için taşınabilir 10x42L IS WP'yi seçin.

Ideal for outdoor activities

Her türlü maceraya dayanacak kadar sağlam

Canon'un tüm hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmez modelleri, ıslak koşullar için benzersiz, kolay kavrama yerine sahiptir ve tüm maceralarınızda size eşlik edecek olan sağlam bir kauçuk kaplama içerir.

Rugged enough for every adventure

Hava koşullarına karşı mükemmel koruma

Tüm hava koşullarına uygun dürbünlerimiz, Japon Endüstri Standardına (JIS4) uygun bir şekilde hava koşullarına dayanıklıdırlar; bu sayede su sıçramasına karşı korunurlar. Su geçirmez dürbünlerimiz (JIS7), 5 dakika boyunca su altında 1 metre derinlikte kalabilecek kadar dayanıklıdır.

Excellent weather sealing

Kompakt, taşıması kolay dürbünler

12x36 IS III'ten ultra kompakt ve hafif 8x25 IS'ye, kompakt dürbünlerimiz farklı büyütme seçenekleri sunmaktadır.

Seyahat, etkinlikler ve sporlar için ideal

Mükemmel seyahat arkadaşı olan kompakt ve taşınabilir dürbünlerimiz küçük bir çantaya sığarak her zaman elinizin altında olur. Spor etkinlikleri veya konserlerde önemli oranda yaklaşmak için idealdir.

Ideal for travel, events and sports

Kolay rahat kullanım

İyi dengelenmiş tasarımı rahat, kolay kullanım sağlar. Büyük kauçuk göz destekleri ayarlanarak görüşünüze uyum sağlar ve gözlük kullananlar konforlu göz mesafesi sayesinde tam görüş alanını kolaylıkla görebilirler.

Easy comfortable operation

Basit parmak ucu kontrolü

Geniş ve kolayca erişilebilen Görüntü Sabitleyici düğmesi ve iki elle de kullanılabilen net odaklama düğmesi ile basit parmak ucu kontrolünün tadını çıkarın.

Simple fingertip control

Mükemmel dürbünü seçin

Hangi sahneye yaklaşmak istiyorsanız ona en uygun dürbünü keşfedin.