CANON OPTICAL QUALITY
alt text goes here

CANON
OPTİK DONANIM KALİTESİ

Her bir Canon dürbün lensi, ideal görüntüleme deneyimi sunmak için ünlü optik teknolojimiz kullanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

En iyi görüntüleme için üstün kalite

Canon dürbün optik donanımı hangi büyütme oranına ihtiyacınız olursa olsun düşük ışıkta bile en iyi görüntü oluşturma gücünü sunar.

Kenardan kenara keskinlik

Kenardan kenara güzel ve net görüntüleme imkanı sunan alan düzleyici eleman sayesinde nesnenizi doğru görüntüsünü, tüm ayrıntılarıyla izlemenin keyfini sürün.

Edge to edge sharpness

Hassas Canon lensleri

Canon dürbün optik donanımı, mirasını benzersiz EF fotoğraf makinesi lenslerimizle paylaşıyor. Hatta 10x42L IS WP modeli, prestijli L Serisi lens standartlarımızı karşılıyor. Canon hassas optik donanımın pozitif bozulma özelliği sayesinde düz çizgiler olduğu gibi görünür.

Precision Canon lenses

Canlı görüntüleme deneyimi

Gölgelenme ve parlamayı ortadan kaldıran Süper Spectra lens kaplamalar ile doğru renk dengesi ile canlı ve yüksek kontrastlı görüntü deneyimini yaşayın.

A vivid viewing experience

Güzel renkler

18x50 IS AW, 15x50 IS AW, 10x42L IS WP, 10x32 IS, 12x32 IS ve 14x32 IS modellerimizde bulunan Ultra Düşük Yayılma camı (UD) lens elemanları muhteşem renk kalitesi sunarak nesneleri doğru biçimde tespit etmenize yardımcı olur.

Beautiful colour

Size en uygun dürbünü bulun

İlgi alanı veya ürün türüne göre sizin için doğru olan Canon dürbünü seçin.