bridge camera photography

Köprü Fotoğraf Makineleri

Ultra geniş açılı manzaralardan vahşi yaşam telefotolarına kadar her şeyi büyüleyici bir netlikle çekin.

Güçlü zum ile her bir ayrıntıyı yakalayın

Şu ana kadar tasarlanmış en küçük ve en güçlü optik zum lenslerle geniş veya maksimum zumla çekim yaparken en iyi performansa sahip olun. Intelligent IS, düşük ışık veya hareketli çekim durumlarında en iyi sonuçları sağlar.

powerful bridge camera zoom

Nefes kesici ayrıntılar, yaratıcı özgürlük: Canon'un 4K serisi hakkında bilgi edinin

Daha fazla bilgi edinin

powerful zoom lenses

Zum yaparken nesnelerinizi takip edin

Vahşi yaşam ve spor yıldızları sürekli hareket halindedir; Zum Çerçeveleme Yardımı takipte kalabilmenizi sağlar. Fotoğraf makinesi, tek bir tuşa basmanızla hızlı bir şekilde uzaklaşıp nesneyi yeniden bulabilmenizi ve düğmeyi bıraktığınızda tekrar yakınlaştırabilmenizi sağlar.

Videoyu İzleyin

Güvenle kontrolü elinize alın

Diyafram, enstantane hızı, beyaz dengesi ve ISO gibi parametrelerde kendi ayarlarınızı seçerek fotoğrafçılık tutkunuzu keşfedin. Video çekerken gelişmiş manuel film özelliklerini kullanarak kontrolü elinize alın.

zoom framing assist

Daha rahat ve uzun fotoğraf çekimi

Yüksek optik zumla çekim yapmak daha fazla denge gerektirir. Bu nedenle, daha rahat ve uzun süreli çekim yapabilmenizi sağlayan ergonomik bir tutuş oluşturmak için EOS DSLR makinelerimizin Canon teknik bilgilerini geniş çaplı araştırmalarla bir araya getirdik.

high optical zoom

Wi-Fi kullanarak kolayca paylaşın ve uzaktan çekim yapın

Tek bir dokunuşla uyumlu akıllı cihazlara bağlanmanızı ve bunlarla dosya paylaşmanızı sağlayan Dynamic NFC özellikli Wi-Fi sayesinde tasarımlarınızı paylaşın. Canon Camera Connect uygulaması aracılığıyla kablosuz Uzaktan Çekim özelliğiyle mükemmel vahşi yaşam kareleri ve selfie'ler çekin.

shooting with wi fi
canon camera accessories

Yaratıcılığınızı genişletin

Yüksek çözünürlüklü elektronik vizör ve EOS Speedlite flaşlar gibi opsiyonel aksesuar çeşitleriyle yaratıcılığınızı bir adım ileri taşıyın.

Hafif bir şekilde seyahat etmenin özgürlüğünü yaşayın

Kompakt bir Canon köprü fotoğraf makinesiyle elde ettiğiniz aynı zum aralığını bir DSLR ile elde etmek için tüm bu lensleri yanınızda taşımanız gerekir.

light travel camera

İlham alın, hemen kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.

Hemen Kaydolun

Tüm özellikler her fotoğraf makinesinde bulunmamaktadır.