EOS-1D X Mark III

En iyi, artık daha da iyi: Karşınızda EOS‑1D X Mark III

Canon Inc., profesyonel DSLR kalitesi ve performansında yepyeni bir dönem başlatıyor

Mükemmellikten doğan güzellik. Karşınızda EOS-1D X Mark III

Canon Inc., dünya çapında spor ve vahşi yaşam fotoğrafçıları tarafından saygı gören en önemli profesyonel DSLR fotoğraf makinesi EOS-1D X Mark II'nin devam modeli olan EOS-1D X Mark III modelinin geliştirildiğini duyurdu.

EOS-1D X Mark III modeli için kaydolun

EOS-1D X Mark III modelindeki en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Otomatik odaklama hızında ve hassasiyetinde yeni bir çağ

EOS-1D X Mark III, önceki modele göre 28 kat daha fazla çözünürlüğe sahip yepyeni bir AF sensörünü bünyesinde barındırır ve her durumda benzersiz odak takibi için derin öğrenme teknolojisine sahip gelişmiş AF algoritmalarını kullanır. Canlı Kontrol ve videoda, 525 AF alanına sahip sensörün yaklaşık yüzde 90x100'ünde Dual Pixel CMOS AF teknolojisinin sunduğu ek avantaj bulunmaktadır. Daha geniş bir EV aralığında AF ile gerçek anlamda odaklama hiç bu kadar hassas ve çok yönlü olmamıştı.

A new era in autofocus speed and accuracy

Olağanüstü fotoğraflar ve video

Yeni Canon CMOS sensör ve güçlü yeni DIGIC işleme ile yüksek ISO değerlerinde bile görüntü kalitesi mükemmel seviyelerde olur. Ayrıca, 60p'de 4K video çekmenin yanı sıra Canon Log ile CFexpress kartlarına dahili olarak kaydedilen RAW video veya 10 bit video çekimi seçenekleri de bulunur. Yeni parlak vizör, sıfır gecikmeyle nesnenize gerçek zamanlı olarak bağlanmanızı sağlar.

Outstanding stills and video

Yüksek hızlı fotoğraf makinesi iletişimi

Bir profesyonel için fotoğraf çektikten sonraki en önemli adım, çekilen içeriği hızlı bir şekilde sunmaktır. Bu nedenle EOS-1D X Mark III, sorunsuz iletişim için Wi-Fi, Bluetooth Düşük Enerji ve GPS özelliklerine sahiptir. Dahili ethernet bağlantı noktası veya opsiyonel WFT-E9 üzerinden EOS-1D X Mark II'de olduğundan iki kat daha yüksek aktarım hızı sunan yeni EOS-1D X Mark III, daha kolay ve sezgisel kullanım için yenilenmiş kullanıcı arayüzüyle işi her zamankinden daha hızlı yapmak üzere tasarlandı.

High speed camera communications

Durum ne olursa olsun her zaman performansa hazır

EOS-1D X Mark III, olağanüstü performans sunabilmesi için önemli ölçüde yükseltildi ve artık yalnızca optik vizörle 16 fps kare hızı değil, aynı zamanda tam AE ve AF ile canlı kontrol modunda mekanik veya elektronik deklanşör kullanılarak 20 fps kare hızı da sunuyor. Fotoğraf makinesi, LP-E19 piliyle son derece uzun pil ömrü, yeni aydınlatma düğmeleri ve çoklu kontrolün yanı sıra AF-ON düğmesindeki tamamen yeni AF noktası seçim kontrolüyle tüm alanlarda mükemmel performans gösterecek şekilde geliştirilmiştir. Bu özelliklerin tamamı, magnezyum alaşımlı ve hava koşullarına dayanıklı bir gövdede sunuluyor.

Always ready to perform, whatever the situation

EOS-1D X Mark III modeli için kaydolun

EOS-1D X Mark III modelindeki en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Canon Profesyonel Hizmetleri

Üyeler, hem yerel hem de büyük etkinliklerde bünyesinde öncelikli onarım ve üyelik seviyesine göre değişen ücretsiz ödünç yedek ekipman hizmetini barındıran CPS desteği almaya hak kazanırlar.

Katılın

Daha fazla bilgi alın

Canon Professional Services