Mod25_GALI

Yaratıcı videografi için ideal

Benzersiz sinematik filmler

Benzersiz bir sinematik görünüm ve his sunan çarpıcı filmler çekin. Hassas nesne takip özelliği sunan Dual Pixel CMOS AF, Touch AF ve STM odaklama teknolojisiyle birlikte dramatik odaklama geçişlerine olanak tanır.
Dual Pixel CMOS AF'nin nasıl çalıştığını görün

EOS-M5
Steady_footage_everytime

Her seferinde sabit çekim

Dynamic IS ile uyumlu EF-M veya EF-S lenslerle birlikte kullanıldığında daha yüksek verim sunan dahili 5 eksenli sabitleme sayesinde IS özellikli olmayan lenslerle çalışırken bile her türlü durumda sabit çekimler yapın.
Dahili 5 eksenli sabitlemenin nasıl çalıştığını görün

Mod38_HP

Etkileyici kalite

60 fps'de göz alıcı derinlik ve netlikte Full HD filmler çekin. Yüksek kare hızı, aksiyon sekanslarını kusursuz bir şekilde işlemek için idealdir ve ağır çekim oynatma için müthiş özellikler sunar.

Yaratıcılığın kontrolünü elinize alın

Manuel Film modunu kullanarak diyafram, enstantane hızı ve ses üzerinde tam kontrolü elinizde tutarak yaratıcılığınızı keşfedin. Harici mikrofon giriş bağlantısıyla ses kaydetme seçeneklerinizi genişletin.

Mod39

Düzenleme çok kolay

Açık Ton Önceliğiyle hassas vurgu ayrıntılarını koruyun. Canon'un düzenleme özgürlüğünüzü en üst düzeye çıkaran ve EOS ve Cinema EOS cihazlarında çekim 'hissini' uygun hale getirmenize kolayca imkan veren Resim Stillerinden tam olarak yararlanın.

EC394

Daha Fazla EOS M5 Avantajı

EOS M5

EOS M5

Canon'un fotoğraf tutkunları için benzersiz DSLR kalitesi ve hız sunan öncü aynasız fotoğraf makinesi.

Okumaya devam edin