Canon Messenger Çanta MS10

Messenger Çanta MS10

Mütevazı tasarıma sahip bu güçlü ve şık messenger çanta, pratikliği güzellikle birleştirerek fotoğraf makinenizi, lensinizi, tabletinizi, aksesuarlarınızı ve kişisel eşyalarınızı güvende tutar ve hareket halindeyken eşyalarınıza kolayca erişmenizi sağlar.

Canon Messenger Bag MS10

Avantajlar

  • Şık ve mütevazı orijinal Canon messenger çanta
  • Güven içinde sakladığınız fotoğraf makinenize ve aksesuarlarınıza kolayca erişin
  • Esnek iç bölme ayırıcılar sayesinde ihtiyacınız olan eşyaları taşıyın
  • Güçlü ve dayanıklı tasarıma sahiptir
  • Ayarlanabilir omuz askısı sayesinde rahatça taşınır

Detaylı Özellikler

Canon Messenger Çanta MS10 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Şık ve mütevazı tasarım


Bu resmi Canon messenger çanta; güzel gri kaplaması, siyah üzerinde siyah renkli zarif kabartma Canon logosu, Canon kırmızısı iç kısmı, güvenilir yüksek kalitesi ve pratikliğiyle mütevazı bir tasarıma sahiptir.

Güvenli saklama alanı, kolay erişim


Bölmelere ayrılmış dolgulu yapı ve fermuarlı ana alan sayesinde fotoğraf makinesi kitinizi güven içinde saklayın ve taşıyın. İki manyetik toka çantanın rahatça kapanmasını sağlarken hiçbir çekimi kaçırmamanız için kitinize hızlı ve kolay erişim imkanı sunar.

Çekim günleri için ideal


Bir adet fotoğraf makinesi, iki adet lens ve tablet için hazırlanan özel alan sayesinde çekim günü için ihtiyacınız olan tüm eşyaları yanınıza alın. Dolgulu ve ayarlanabilir ayırıcılara sahip fermuarlı ana iç bölme, kitiniz için alan ve esneklik sağlar. Ayrıca kişisel eşyalar ve fotoğraf makinesi aksesuarları için dış cepler bulunur.

Güçlü ve dayanıklı


Su geçirmez olan bu sokağa uygun, sağlam ve güvenilir çanta, zorlu testlerden geçirilen sağlam ve yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklı kaplamaya ve ağızlara sahiptir.

Rahatça taşınır


Kolayca ayarlanabilen tokaya sahip güçlü ve sağlam omuz askısı, tamamen dolu çantayı hareket halindeyken rahatça taşımanızı sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Messenger Çanta MS10, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Messenger Çanta MS10 Derecelendirmeler ve incelemeler