Canon wi-fi compact cameras

Wi-Fi Kompakt Fotoğraf Makineleri

Wi-Fi kompakt fotoğraf makineleriyle sürekli bağlı kalın. Tek bir dokunuşla görüntüleri akıllı cihazlara yükleyin, yazdırın ve saklayın.

Connect camera with smarphone

Akıllı telefon ve tabletlerinize bağlanın

Canon Camera Connect uygulaması ile Wi-Fi fotoğraf makinenizi akıllı telefonlarınıza veya tabletlerinize bağlayın. Fotoğraf makinesinin Wi-Fi işlevlerine hızlı erişim sağlayan Wi-Fi Düğmesini kullanarak görüntüleri anında yükleyin veya mobil cihazlara kaydedin.

Videoyu İzleyin

Canon Camera Connect uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin

Bluetooth® ile bağlı kalın

Bluetooth ekipmanlı Wi-Fi fotoğraf makineniz ve uyumlu akıllı cihazlarınız** arasında sabit bir bağlantı sağlayan Bluetooth® düşük enerji teknolojili Wi-Fi bağlantısı ile kolay aktivasyonun keyfini çıkarın.

Camera connection with Bluetooth

Görüntüleri uzaktan kolayca kontrol edin ve görüntüleyin

Enstantane, optik zum ve flaşı ayarlayın ve akıllı telefonunuzdan görüntüleri canlı izleyin. Canon Camera Connect uygulaması aracılığıyla kablosuz Uzaktan Çekim özelliğiyle mükemmel vahşi yaşam kareleri ve selfie'ler çekin.

Wireless remoote shooting

Dünyaya bağlanın

NFC özellikli fotoğraf makinenizde tek bir dokunuşla son maceralarınızı Connect Station CS100'e aktarın. TV'nizde Full HD ile görüntülerin ve videoların keyfini çıkarın ve arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak paylaşın.

Connect Station CS100 hakkında daha fazla bilgi edinin

Connect station CS100

Bağlanın ve yazdırın

Ayrıca Connect Station'dan görüntüleri bastırabilir veya fotoğraf makinenizle uyumlu yazıcılara kablosuz olarak görüntü aktarabilirsiniz.

Print images

Mobil GPS aracılığıyla coğrafi etiketli görüntüler

Fotoğraf makinenizle çekim yaptığınız, unutulmaz yerlerin kaydını tutmak için GPS ekipmanlı akıllı cihazlar ve coğrafi etikete sahip görüntüler kullanın. Camera Connect uygulaması, her bir görüntü dosyasına konum verilerini gömmek için konumunuzu kaydeder ve fotoğraf makinenizle eşleştirir.

Geotag images

*İnternet üzerinden doğrudan paylaşım, Görüntü Senkronizasyonu ve Sunucu üzerinden gönderme özellikleri bir image.canon hesabı gerektirir. image.canon bazı ülke veya bölgelerde desteklenmeyebilir.

Wi-Fi bağlantısı ve özellikleri modele ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir. iPad, iPhone, iPod ve iPod touch, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markalarıdır. YouTube, Android ve Google Drive, Google Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

Facebook ve F logosu, Facebook Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır. Twitter, Twitter Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.
FLICKR işareti, Yahoo! Inc. şirketinin tescilli ticari markasıdır.

Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.ın sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.

**Bluetooth 4.0 (veya üzeri) sürümüne sahip akıllı cihaz gerektirir. Ayrıca kullanılan akıllı cihazdaki işletim sistemi iOS 8.4 (veya üzeri) ya da Android 5.0 (veya üzeri) olmalıdır