Powershot G9 X Mark II

Canon PowerShot G9 X Mark II

İstediğiniz ölçüde kontrolle yaratıcı ve muhteşem görüntüler ortaya çıkaran ultra ince, bağlantı özelliklerine sahip ve akıllı telefonlarla uyumlu bir fotoğraf makinesi.

Yeni modele göz atın

Galeri

Cebinize sığabilen performans ve üstün sonuçlar

Akıllı telefonlarla muhteşem bir uyum sağlayan bu retro, ultra ince ve bağlantı özelliklerine sahip fotoğraf makinesiyle profesyonel kalitede fotoğrafları ve filmleri kolayca çekin ve paylaşın. Bu fotoğraf makinesinin sahip olduğu güçlü teknolojiler, istediğiniz kadar kontrol kullanarak DSLR benzeri bir yaratıcılık ortaya çıkarmanızı sağlar.

Tüm teknik özelliklere bakın

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

Cebinize sığabilen güçlü fotoğraf makinesi

Üstün sonuçlar için geniş sensör, DIGIC 7 ve optik görüntü sabitleme özelliğine sahip, cepte taşınabilen yüksek hızlı fotoğraf makinesi

Ultra ince güçlü performans

Hızlı ve güçlü performansı avucunuza sığdıran ultra ince, uzman PowerShot G9 X Mark II ile her durumda olağanüstü netliğe sahip fotoğraflar ve sabit filmler oluşturun.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

Her ışıkta birinci sınıf görüntü kalitesi

Geniş bir sensör ve f/2 - 4,9 lens, her türlü durumda üstün çekimler sağlamak için fotoğraf makinesine bol miktarda ışık girmesini sağlar.

Basit kontrol

İstediğiniz ölçüde kontrolle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Tüm işi fotoğraf makinenizin yapmasına izin verin veya farklı uzman özellikleri kullanarak fotoğraflarınızı yeni bir artistik düzeye çıkarın.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT
PowerShot G9 X Mark II Black Back

Filmlerde de fotoğraflarda olduğu kadar başarılı

Koşarken bile kolayca muhteşem ve sabit Full HD filmler çekip paylaşın; tamamen yaratıcı kontrollerle kendinizi çok farklı şekillerde ifade edin.

Zahmetsiz yaratıcılık

Profesyonel kalitede sonuçlara sahip yıldızlı gökyüzü görüntüleri, benzersiz fotoğraflar ve kısa film klipleri çekmeyi kolaylaştıran farklı akıllı özelliklerle yaratıcılığınızı keşfedin.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

Akıllı paylaşım

Akıllı cihazınızı kolayca bağlayarak ve Bluetooth®** aracılığıyla kesintisiz bir bağlantı* kurarak uzaktan çekim yapabilir ve yaratıcı çekimlerinizi anında çevrimiçi paylaşabilirsiniz.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

USB ile Şarj

PowerShot G9 X Mark II'yi çalışırken ya da internette gezinirken standart USB akıllı telefon şarj cihazlarıyla veya PC'nizden şarj edin.

PowerShot G9 X Mark II Silver FRT

Canon, 2050 yılına kadar iş faaliyetlerinde net sıfır CO2 emisyonlarına ulaşmayı amaçlıyor

Bu hedefe, ürün başına yaşam döngüsü CO2 emisyon iyileştirme endeksinde yılda ortalama %3 iyileşme sağlayarak ulaşacağız. Bu da, 2030 yılına kadar 2008 seviyesine kıyasla yaklaşık %50'lik bir azalma olması anlamına geliyor. Bu hedefimizi, Paris Anlaşması'nda belirtilen azaltma seviyesine uygun olarak belirledik.

Düşük karbon salınımı yapan bir topluma katkımızı kontrol etmenin bir yolu olarak, uzun vadeli bir bakış açısıyla hedeflerimizi gözden geçirmeye devam edeceğiz.

Daha fazlasını keşfedin

PowerShot G9 X Mark II Black Front Flash Up

Teknik Özellikler

1.0 type CMOS

1,0 tipi CMOS

Üstün kalitede sonuçlar için büyük sensör

f/2 lens

f/2 Lens

Geniş diyafram

7.5cm Touchscreen

7,5 cm dokunmatik ekran

Basit dokunmatik ekran işlemi

Intelligent IS

Intelligent IS

Her durumda sabit görüntüler ve filmler

DIGIC 7

DIGIC 7

Güçlü DIGIC işleme

Fast continuous shooting

Hızlı AF

Süper hızlı AF ve RAW formatında sürekli çekim

Bluetooth

Bluetooth®

Fotoğraf makinesi ile akıllı cihaz arasında kesintisiz bağlantı

USB charging

USB ile Şarj

USB kablosuyla rahatça şarj edin

Tüm teknik özelliklere bakın

PowerShot G9-X Mark II Top lens Out
PowerShot G9 X Mark II BK WITB

Kutunun içeriği

Eksiksiz özelliklere sahip bu fotoğraf makinesiyle yaratıcılığınızı ortaya çıkarmaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir hafıza kartı ve şık bir fotoğraf makinesi çantası

Dijital Fotoğraf Makinesi PowerShot G9 X Mark II

Bilek Askısı WS-DC12

Pil Paketi NB-13L

Pil Şarj Cihazı CB-2LHE

AC Kablosu

Kullanıcı Kılavuzu Seti

Aksesuarlar

İlgili Ürünler

*Kullanılan akıllı cihazda Bluetooth 4.0 sürümü (veya üzeri) olması gerekir. Ayrıca kullanılan akıllı cihazdaki işletim sistemi iOS 8.4 (veya üzeri) ya da Android 5.0 (veya üzeri) olmalıdır

**Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.