Hero Image
Blank-Rect Image

Speedlite EL-100

İç mekanlarda doğal sonuçlar elde etmek üzere çok yönlü ve yaratıcı ışıklandırma için yansıtmalı ve döner flaş başlığını kullanarak fotoğrafınıza ışık eklemenin kolay yolu.

Muhteşem görünen flaş fotoğrafçılığı artık hiç olmadığı kadar kolay

Flaşı duvarlardan ve tavanlardan yansıtarak veya Speedlite EL-100 harici flaşı uzaktan tetikleyerek doğal bir görünüm ve his oluşturun. Kolay otomatik mod, teknik özelliklerle ilgilenir; böylece etkinliklerin, arkadaşlarınızın ve ailenizin daha iyi fotoğraflarını çekmek için flaşı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Canon Speedlite EL-100

Flaş fotoğrafçılığı artık çok kolay

Speedlite EL-100 ile iç ve dış mekanları kolayca aydınlatın. Dahili flaştan daha güçlüdür, kurulumu ve kullanımı kolaylaştırmak için basit mod kadranına sahiptir. Yatay ve dikey yansıtma özelliği, iç mekanlarda daha parlak ve güzel görünen sonuçlar verir ve yaratıcı aydınlatma sunar.

Canon Speedlite EL-100 mode dial in use

Yaratıcı olma

Işık kullanımınızla maceralara adım atmaya hazır olduğunuzda Speedlite EL-100, deneyebileceğiniz harika özellikler sunuyor. Hareketli nesneleri çekmek için ideal olan şu iki harika özellik gibi: Hızlı seri çekimlerde nesneyi dondurmak için stroboskopik flaş ve hız hissiyatını vurgulamak için 2. perde senkronizasyon modu.

Kompakt ve güçlü

AA pille çalışan ve yalnızca 190 g ağırlığındaki Speedlite EL-100, aile toplantılarına ve etkinliklere götürebileceğiniz kadar kompakt ve hafiftir. Speedlite EL-100 ile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Manuel zum başlığı sunan ve kılavuz numarası 26 olan bu flaş, optimum ışık dağılımı için ayarlanabilir.

Canon Speedlite EL-100 packed into a floral bag

Yaratıcı aydınlatma için kablosuz kullanım

Daha fazla 3 boyutlu aydınlatma efektleri için Speedlite EL-100'u farklı konumlardaki uzaktan flaşları tetiklemek üzere optik bir kablosuz gönderici olarak veya uyumlu EOS fotoğraf makinesi gövdelerinden kontrol edilen bir optik alıcı olarak harici şekilde kullanın.

Photo of little girl shot using the Canon Speedlite EL-100 wirelessly.

Canon, 2050 yılına kadar iş faaliyetlerinde net sıfır CO2 emisyonlarına ulaşmayı amaçlıyor

Bu hedefe, ürün başına yaşam döngüsü CO2 emisyon iyileştirme endeksinde yılda ortalama %3 iyileşme sağlayarak ulaşacağız. Bu da, 2030 yılına kadar 2008 seviyesine kıyasla yaklaşık %50'lik bir azalma olması anlamına geliyor. Bu hedefimizi, Paris Anlaşması'nda belirtilen azaltma seviyesine uygun olarak belirledik.

Düşük karbon salınımı yapan bir topluma katkımızı kontrol etmenin bir yolu olarak, uzun vadeli bir bakış açısıyla hedeflerimizi gözden geçirmeye devam edeceğiz.

Daha fazlasını keşfedin

Teknik Özellikler

Otomatik mod

Basit flaş çekimi için

Kılavuz numarası 26 (ISO 100, m)

Sonsuz güç

Yansıtma flaşı

Dikey ve yatay ayar

Optik gönderici/alıcı

Harici flaş için

Ağırlık

190 g

Tüm teknik özelliklere bakın

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Kutunun İçeriği

Speedlite EL-100

Yumuşak Kılıf

Mini stand

Kullanıcı Kılavuzu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Canon Speedlite EL-100
Derecelendirmeler ve incelemeler