Canon Club

Martin Bissig Seyahat Ön Ayarları

Canon elçisi tarafından tasarlanan 5 ön ayar ile görüntülerinizi zahmetsizce dönüştürün. Canon ile yaratıcı içgüdülerinize güç katın.

BACK IN TIME

"Back in Time" ön ayarı, Sri Lanka'nın zengin geçmişini çarpıcı siyah-beyaz renklerle yeniden canlandırarak nostaljik bir dönemi yansıtır. Fotoğraflarınıza yüksek kontrast ve kasıtlı olarak kumlanma ekleyerek geçmiş yılların hikayelerini anımsatan eski zamanlardan kalma bir görünüm elde edin. En iyi sonuçları elde etmek için Lightroom'da aşırı pozlama uygulayarak çekimlerinizi büyüleyici, zamana meydan okuyan eserlere dönüştürün.

ÖNCESİ

SONRASI

CALIFORNIA DREAMING

"California Dreaming" ön ayarıyla Kaliforniya'nın bitmeyen yaz havasını yakalayın. Bu büyüleyici dijital efekt sayesinde görüntüleriniz sıcak, pastel tonlara bürünür ve parlak güneş ışığı ile yumuşak gölgeleri mükemmel şekilde dengeler. Her tıklamayla rahat Kaliforniya yaşam tarzını benimseyin. Böylece fotoğraflarınız Batı Yakası'nın ikonik güneşli havasını yansıtacak.

ÖNCESİ

SONRASI

DUSTY DAYS

"Dusty Days" ön ayarıyla Suudi Arabistan'ın güneşli, kurak güzelliğini yansıtın. Bu benzersiz araç; manzaralar, portreler ve ilgi çekici bir hikaye anlatımı için ideal olan sıcak bir kırmızı-kahverengi paletle çekimlerinizi dönüştürür. Yoğun güneş ışığına rağmen "Dusty Days" sayesinde görüntüleriniz, çöl manzaralarının göz alıcı cazibesiyle parlar.

ÖNCESİ

SONRASI

THE FREEZER

"The Freezer" ön ayarıyla Grönland'ın buz kaplı kalbine doğru görsel bir yolculuğa çıkın. Bu benzersiz araç, daha açık renkli kısımları bozmadan renklerin canlılığını korurken net beyazlar ve açık tonlardaki çarpıcı kontrast ile fotoğraflarınıza güç katar. Canlı renklerin saf, buzlu beyaz bir tuval üzerinde sergilendiği kutbun keskin güzelliğini yakalayın.

ÖNCESİ

SONRASI

THE PILGRIM

"The Pilgrim" ön ayarıyla görselleriniz Tibet'in spiritüel havasını yakalayacak. Renkleri zenginleştirmek ve dua yazılarının, antik yerlerin ve zengin yağmur ormanlarının parlak tonlarını yansıtmak için tasarlanan bu ön ayar, ustaca ileriye taşınan siyahlarla koyu renkli çekimlerdeki gizli ayrıntıları ortaya çıkarır. Tibet'in canlı paletini deneyimleyerek görüntülerinizi gizemli toprakların ayrıntılı ve renkli anlatılarına dönüştürün.

ÖNCESİ

SONRASI

Canon Ambassador Martin Bissig.

CANON ELÇİSİ

Martin Bissig

Martin'in kariyeri ve Canon kit çantasında neler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.