YEMEK

Vlogger'larımızla tanışın

  • @arazagak

    Araz Aknam’ın şef kimliğiyle sunduğu görsel şölen, yemek tariflerine bambaşka bir boyut katıyor! Mutfakta gerçekleşen her aksiyon; yakın çekimler ve ses efektleriyle birleşerek adeta yemeklerin kokusunu alıp tadına varabileceğiniz duyusal bir deneyim yaşatıyor.

  • @elifozarar

    Elif Özarar ile sağlıklı yemekler, monotonluktan çıkıp renkli ve eğlenceli bir lezzet festivaline dönüşüyor. Mutfakta ortaya koyduğu sihirle içeriklerine duyulan merakı körüklerken bu yemekleri yapmaya herkesi teşvik ediyor; sadece midenizi değil, ruhunuzu da doyuruyor.

  • @sefaokyayklc

    Yemeklere kendi benzersiz dokunuşunu yapan Sefa Okyay Kılıç, yaratıcılığıyla adeta herkesi kendine hayran bırakıyor. Lezzeti ve pratikliği bir arada sunan Sefa, sıra dışı lezzetler yaratarak içinizdeki cesur şefi uyandırıyor.

Yüzlerce yemek vlogger'ının benzer tarifler hazırladığı düşünülünce, iz bırakanların benzersiz bir tarzı olduğu çok açık.

İçerik üreticilerinin kendine özgü tarzlarını kutlamak taclandirmak için üç şefe tamamen aynı görevi verdik:

Lazanya yapmak.

Ayrıca her birine 3 farkli vlogging kitinden kendi tarzlarına en uygun olan kamerayı hediye ettik. Tamamen aynı adımları izlemelerine rağmen, uygulamalar birbirinden farklıydı; bu da onların benzersiz vizyonlarının bir kanıtı.