Adını Duyur

Adini Duyur

Yaratıcılığından etkilenmelerini, hikayeni paylaşmak istediğin şekilde görmelerini sağla. Oyunun kurallarını değiştiren PowerShot G7x Mark III, EOS RP ve EOS M50 Mark II vlogging kit ile ilhamını dünyayla paylaşabilecek ve dijital dünyada adını duyurabileceksin.

Yaratıcılara, hikayeleri kendi bakış açılarından anlatıp dünyaya güçlü yanlarını gösteren ve kamera hareketleriyle başkalarına ilham verenlere, kendi adımlarını atıp yoktan var edenlere övgü zamanı! Yepyeni Canon vlogger kitleri ile sen de adını duyur.

Canon’dan Vlog Kitleri… Adını Duyur!

Yenilik yapmak, ilham vermek, çığır açmak ve senden sonra gelenlere bir miras bırakmak için yepyeni vlogger kitlerimiz için hazırladığımız son kampanyamızı izle.

Daha fazla ipucu, püf noktası ve ilham

Bu hikayeler ve eğitimlerde; Canon elçileri, profesyonel fotoğrafçılar, film yapımcıları ve ilham verici içerik üreticilerinden oluşan topluluğumuzdan daha fazla bilgi edinin.

  • Başarının tarifi

    Pastacılığı kendi kendine öğrenen sosyal medya yıldızı Matt Adlard, zengin özellikleriyle canlı yayın videoları için ideal olan aynasız fotoğraf makinesi EOS M50 Mark II'yi deniyor.

  • İçerik üretmek için en uygun kit hangisidir?

    Kaliteli fotoğraf makinesi ekipmanları, çevrimiçi içerik üreticilerini ön plana çıkarma konusunda büyük önem taşır. Crew Create sanatçılarımızın neler kullandığını ve içeriklerini benzersiz kılmaya nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

  • Taşınabilirlik ve performansın uyumu

    Fotoğrafçılar ve film yapımcılarına performans, taşınabilirlik ve görüntü kalitesi arasında ideal bir denge sunan, çok yönlü RF 24-105mm F4-7.1 IS STM lik bir zum lens.

Önerilen ürünler ve paketler

Bir yetkili bayi bulun

Tüketici ürünleri ülke çapında yer alan güvenilir satıcılardan satın alabilirsiniz. En yakın mağazayı bulmak için etkileşimli haritayı kullanın.