MODA

Vlogger'larımızla tanışın

  • @askimiremaktulga

    Aşkım İrem Aktulga, sahip olduğu benzersiz stiliyle ilham kaynağı oluyor. Renkli kişiliğiyle tarzını birleştiren Aşkım İrem, kameranın karşısına geçtiğinde üzerindeki tüm parçalara estetik bir duruş katıyor. Her içeriğinde yeni bir hikaye ve yeni bir stil sunuyor; moda severler sürekli daha fazlasını keşfetmeyi bekliyor.

  • @zeynepbusrau

    Saniyelere moda dünyasının tamamını sığdırabilen Zeynep Büşra, içeriklerindeki geçişlerle merakınızı daha da artırıyor. Değişen kamera açılarıyla çıktığınız moda yolculuğunda en son trendler, zamansız klasikler, gizli kalmış tasarım harikaları ve daha fazlası hayat buluyor.

  • @nbegumkaya

    Begüm Kaya'nın yaşam tarzını ve kişisel estetiğini kombinleri aracılığıyla anlatma yeteneği, onu bir yaşam rehberi haline getiriyor. İçeriklerinde paylaştığı her bir kesitle sizi hayatının içine çekiyor; herkese tarzını keşfetme konusunda cesaret veriyor.

İçerik üreticileri, bir moda fenomeni olarak öne çıkmak ve iz bırakmak için içeriklerine özel bir dokunuş katarlar.

Moda vlogger'larının bireysel yaratıcılığını öne çıkarmak için, üç içerik üreticisine aynı zorlu görevi verdik:

Bir deri cekete stil katmak.

Her biri 3 farkli vlogging kitinden, kendi çekim tarzına uygun bir kamera aldı. Aynı moda öğesiyle çalışıyor olsalar bile, içeriklerinin tarzı önemli ölçüde farklıydı ve bu da farklı estetik bakış acilari ve vizyonlarını kanıtlamış oldu.