Canon 10x30 IS II

Rahat ve kolay kuş gözlemleme deneyimi için taşınabilir 10x dürbün.

Avantajlar

 • Nereye giderseniz gidin uzaktaki nesnelere 10x yakınlaşın

 • Güçlü, optik Görüntü Sabitleyiciye sahip dengeli görüntü

 • Yüksek çözünürlük ve doğru renkler için Hassas Canon optik donanımı

 • Dayanıklılık ve konfor için iyi dengelenmiş, kauçuk kaplamalı tasarım

 • Kuş izleme, seyahat ve spor etkinlikleri için idealdir

GALLERY_10x30 IS II

Detaylı Özellikler

 • Nereye giderseniz gidin uzaktaki nesnelere 10x yakınlaşın

  Sizi uzak nesnelere yoğun ve net bir şekilde 10x yakınlaştıran kompakt, hafif ve kullanışlı dürbünler. Nereye giderseniz gidin kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bu dürbün kuş izleme ve çok çeşitli seyircili spor etkinlikleri için idealdir.

 • Güçlü optik Görüntü Sabitleyici ile dengeli görüntü

  Güçlü, optik Görüntü Sabitleyici, birçok farklı sarsıntı ve hareket türü etkisini hızlı ve doğru bir şekilde ortadan kaldırır. Nesnenizi takip ediyorsanız veya hareket halindeki bir araçtan görüntülüyorsanız kaydırma sırasındaki sarsıntıyı bile düzeltir. Önemli ölçüde azaltılmış güç tüketimi, tek pil setinden 9 saate kadar sürekli kullanım sunar*.

 • Yüksek çözünürlükte mükemmel görüntüleme için hassas Canon optik donanımı

  Canon'un hassas optik donanımı sayesinde yüksek çözünürlük ve düşük bozulmayla mükemmel kalitenin keyfini çıkarın. Optik donanım, Canon'un ünlü EF lens serisinde bulunan Süper Spectra kaplama özelliğine sahiptir ve gölgelenmeye ve parlamaya neden olabilecek istenmeyen iç yansımaları ortadan kaldırırken doğru renk sunumuyla canlı, yüksek kontrastlı görüntü sunar.

 • Kenardan kenara mükemmel görüş alanı

  Alan düzleyici optik donanım ve Porro II prizma tasarımı sayesinde kenardan kenara net, düz ve düşük bozulmalı görüntü ile mükemmel görüş alanı deneyimi yaşayın. Gözlük kullananlar için ideal olan 14,5 mm'lik uzun dürbün-göz mesafesiyle görüş alanının tamamını rahat bir şekilde görün.

 • Kolaylık, dayanıklılık ve konfor için tasarlanmış

  Rahat, iyi dengelenmiş görüntüleme için birinci sınıf sap ve kalitenin yanı sıra geniş kauçuk göz desteğiyle tasarlanmış, kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde yerleştirilmiş Görüntü Sabitleyici düğmesi ve net odak ayarlama halkası, her iki elle kolay parmak ucu kontrolü sunarken, düşük yansıtma oranına sahip dış yüzey, az parlayan ön kısım; kuşları ve diğer vahşi hayvanları rahatsız etmez.*Canon standartlarına uygun testler, ayrıntılar için teknik özelliklere bakın

Canon 10x30 IS II
Derecelendirmeler ve incelemeler