Canon 10x42L IS WP

10x42L IS WP

En zorlu hava koşullarında üstün denge sağlayan Canon'un parlak L serisi optik donanımı ve optik Görüntü Sabitleyici ile birinci sınıf kalite, su geçirmez* 10x dürbün.

Avantajlar

  • Premium L serisi, parlak 10x dürbün
  • Zorlu hava koşulları için su geçirmez* ve dayanıklı
  • Görüntü Sabitleyici ile süper dengeli görüş alanı
  • Geniş 4,2 mm çıkış açıklığı parlak görüş alanı sunar
  • Rahat 16 mm'lik Dürbün-Göz Mesafesi
Binoculars

Detaylı Özellikler

Canon 10x42L IS WP hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Düşük ışık için ideal, parlak, premium 10x dürbün


Ultra net görüntü için Canon'un hassas L serisi optik donanımına, 2 Ultra Düşük Yayılma cam (UD) lens elemanına ve Süper Spectra lens kaplamasına sahip, premium, yüksek kontrastlı, 10x büyütme özellikli dürbün. 4,2 mm çıkış açıklığı düşük ışık koşullarında bile parlak görüş alanı sunar

Zorlu hava koşulları için su geçirmez* ve dayanıklı


En zor koşullarda ayakta kalmak için tamamen su geçirmez*, JIS 7 sınıfı su geçirmezlik, ıslak koşullar için kolay tutulan özel sap ve maceralarınızda size eşlik etmesi için sağlam kauçuk kaplama. Lensin buğu yapmasını engellemek için bütün dış yüzeylerde özel metal kaplama.

Mükemmel dengeli görüş alanı


Tripodsuz kullanımda ya da hareket halindeki araçların veya teknelerin içinde kullanılırken farklı türlerde sallantı etkilerini engelleyen Canon'un Görüntü Sabitleyici (IS) teknolojisi sayesinde sabit görüş alanının keyfini sürün. Dürbünün içindeki küçük cayrolar en küçük hareketi bile algılar ve değişken açılı prizma gelen ışığın kırılma açısını düzelmek için hareket eder.

Mükemmel görüş alanı ile nesneyi kolayca tespit edin


Canon'un çift alan düzleştirici elemanı sayesinde kenardan kenara net, düz ve düşük bozulmalı güzel bir 59,2° görünür geniş görüş alanını tecrübe edin. Güneş gözlüğü veya numaralı gözlük kullananlar için ideal olan 16 mm dürbün-göz mesafesi ile bütün görüş alanını görün.

Kolaylık ve rahatlık için tasarlanmıştır


Rahat ve iyi dengelenmiş görüntüleme için özelleştirilebilen geniş kauçuk göz desteği ve her iki elle de parmak uçlarıyla kolayca kontrol sağlayan odak ayarı halkası ile tasarlanmıştır. Düzeltme kilidi istenmeyen diopter düzeltme hatalarını engeller.

*JIS 7 Sınıfı su geçirmez

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon 10x42L IS WP, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.