Canon 12x36 IS III

12x36 IS III

Görüntü sabitleyiciye sahip güçlü, taşınabilir 12x dürbün, kuş izleme, seyahat ve spor etkinlikleri için idealdir

Avantajlar

  • Sizi 12x yaklaştıran güçlü, taşınabilir dürbün
  • Güçlü, optik Görüntü Sabitleyiciye sahip dengeli görüntü
  • Yüksek çözünürlük ve doğru renkler için Hassas Canon optik donanımı
  • Dayanıklılık ve konfor için iyi dengelenmiş, kauçuk kaplamalı tasarım
  • Kuş izleme, seyahat ve spor etkinlikleri için idealdir
Binoculars

Detaylı Özellikler

Canon 12x36 IS III hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Sizi 12x yaklaştıran güçlü, taşınabilir dürbün


Uzakta ve zor görünen nesneleri yoğun ve net bir şekilde 12x yakınlaştıran güçlü ve taşınabilir dürbün. Nereye giderseniz gidin kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bu dürbün kuş izleme, seyahat ve seyircili spor etkinlikleri için idealdir.

Güçlü optik Görüntü Sabitleyici ile dengeli görüntü


Güçlü, optik Görüntü Sabitleyici, birçok farklı sarsıntı ve hareket türü etkisini hızlı ve doğru bir şekilde ortadan kaldırır. Nesnenizi takip ediyorsanız veya hareket halindeki bir araçtan görüntülüyorsanız kaydırma sırasındaki sarsıntıyı bile düzeltir. Önemli ölçüde azaltılmış güç tüketimi, tek pil setinden 9 saate kadar sürekli kullanım sunar*.

Yüksek çözünürlükte mükemmel görüntüleme için hassas optik donanım


Canon'un hassas optik donanımı sayesinde yüksek çözünürlük ve düşük bozulmayla mükemmel kalitenin keyfini çıkarın. Optik donanım, Canon'un ünlü EF lens serisinde bulunan Süper Spectra kaplama özelliğine sahiptir ve gölgelenmeye ve parlamaya neden olabilecek istenmeyen iç yansımaları ortadan kaldırırken doğru renk sunumuyla canlı, yüksek kontrastlı görüntü sunar.

Kenardan kenara mükemmel görüş alanı


Alan düzleyici optik donanım ve Porro II prizma tasarımı sayesinde kenardan kenara net, düz ve düşük bozulmalı görüntü ile mükemmel görüş alanı deneyimi yaşayın. Gözlük kullananlar için ideal olan 14,5 mm'lik uzun dürbün-göz mesafesiyle görüş alanının tamamını rahat bir şekilde görün.

Kolaylık, dayanıklılık ve konfor için iyi dengelenmiş tasarım


Kolaylık, dayanıklılık ve konfor için birinci sınıf sap ve kalite ile tasarlanmıştır ve rahat, iyi dengelenmiş görüntüleme için geniş kauçuk göz desteğine sahiptir. Kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde yerleştirilmiş olan Görüntü Sabitleyici düğmesine ve net odak ayarlama halkasına herhangi bir elinizin parmağıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve geniş, dayanıklı kauçuk dış kaplama tutma ve kavrama özelliklerini artırır.

*Canon standartlarına uygun testler, ayrıntılar için teknik özelliklere bakın

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon 12x36 IS III, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

12x36 IS III Derecelendirmeler ve incelemeler