Canon 18x50 IS All Weather

18x50 IS All Weather

Canon'un hassas optik donanımına ve optik Görüntü Sabitleyiciye sahip yüksek güçlü, all weather 18x dürbün ile zorlu koşullarda veya deniz ortamında olağanüstü keskin, dengeli ve rahat görüntü.

Avantajlar

  • Üstün Canon kalitesi ile 18x yaklaşın
  • Zorlu hava koşullarına dayanmak için tasarlanmıştır
  • Yüksek büyütme ile süper dengeli görüş alanı
  • Mükemmel görüş alanı ile nesnenizi kolayca tespit edin
  • Rahat ve dayanıklı tasarım kalitesi

Detaylı Özellikler

Canon 18x50 IS All Weather hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Üstün Canon kalitesi ile 18x yaklaşın


18x büyütme ve Canon'un hassas optik donanımına sahip üstün kaliteli ve yüksek güçlü dürbünde kromatik sapmayı azaltan Ultra Düşük Yayılma (UD) lens elemanı ve doğru renklerle canlı ve yüksek kontrastlı görüntü sunan Süper Spectra lens kaplaması bulunur.

Zorlu hava koşullarına dayanmak için tasarlanmıştır


JIS 4 sınıfı hava şartlarına dayanıklılık sayesinde zorlu hava koşullarında mükemmel görüntülemenin keyfini sürün. Dayanıklı tasarım kalitesinin sunduğu, en zor koşullara dayanıklılık için kauçuk kaplama bu dürbünün yoğun kullanıma uygun olmasını sağlar.

Mükemmel dengeli parlak görünüm


Tripodsuz kullanımda ya da hareket halindeki araçların veya teknelerin içinde kullanılırken farklı türlerde sallantı ve hareketin etkilerini engelleyen Canon'un Görüntü Sabitleyici (IS) teknolojisi sayesinde yüksek dengeli görüntülerin keyfini sürün. Bu parlak dürbün parlak görüş alanı için geniş çaplı 50 mm ön optiğe sahiptir.

Mükemmel görüş alanı ile nesnenizi kolayca tespit edin


Porro II prizma optikler ve çift alan düzleyici eleman sayesinde nesneleri kolayca tespit edin; kenardan kenara net, düz ve düşük bozulmalı güzel bir 60,3° görünür, geniş görüş alanını tecrübe edin.

Dayanıklı, kolay ve rahat


"Tünel efekti"ni en aza indiren 15,0 mm dürbün-göz mesafesine sahip ayarlanabilir göz merceği sayesinde güneş gözlüğü veya numaralı gözlük takarken bile uzun süre rahat kullanım sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon 18x50 IS All Weather, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.