Canon ME200S-SH

ME200S-SH

Kompakt ve hafif olan bu son derece uyarlanabilir video kamera, Süper 35 mm sensörde bulunan Dual Pixel CMOS AF'ye sahiptir ve 12 kademelik dinamik aralık ile maksimum ISO 204.800 eşdeğeri gibi inanılmaz değerlerle 50P/59,94P'ye kadar etkileyici kalitede Full-HD çekim sunar.

Avantajlar

  • Yüksek kaliteli Full HD çıkış
  • Düşük ışıkta harika performans
  • Gelişmiş otomatik odak ve görüntü kontrolleri
  • Uzaktan kolay ayarlama ve kurulum
  • Esnek yapılandırma

Detaylı Özellikler

Canon ME200S-SH Daha yakından bakın

Yüksek kalite, Full HD çıkış


ME200S-SH, 8,29 MP Süper 35 mm CMOS sensöre sahiptir ve Canon Log ya da Geniş DR modunda, 12 kademeye kadar dinamik aralıkta harici kayıt cihazına kaydedilebilen profesyonel Full HD 1080p/1080i/720p çıkış sağlar. 50P/59,94P'ye kadar olan kare hızlarını destekleyerek daha az hareket bulanıklığı sayesinde yavaş çekim filmlere olanak tanır.

Düşük ışıkta harika performans


ME200S-SH; maksimum ISO 204.800 eşdeğeri sayesinde düşük ışıkta çekim ve ışığın önemli olduğu durumlarda uzaktan performans dahil olmak üzere çeşitli yayın uygulamaları için idealdir. Tek bir düğmeye basarak etkinleştirilebilen geri çekilebilir kızılötesi kesme filtresi sayesinde renklerdeki kızılötesini yakalama özelliğine de sahiptir.

Gelişmiş otomatik odak ve görüntü kontrolleri


ME200S-SH, Dual Pixel CMOS otomatik odak özelliğine sahiptir; böylece uyumlu EF lensleriyle sürekli AF sağlar. Bu sensör tabanlı, faz algılamalı teknoloji; net, yüksek performanslı ve sürekli odak sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Canon'un geliştirdiği bu benzersiz teknoloji, hızlı lenslerin ve sığ alan derinliğinin sunduğu yaratıcı seçeneklerin en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olur. Çoklu Özel Görüntü ayarları sonradan kullanılmak üzere kaydedilebilirken elektronik olarak kontrol edilen ND filtreleri görüntü üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Uzaktan kolay ayarlama ve kurulum


Küçük, kompakt ve hafif ME200S-SH; monitör, harici kayıt cihazı çıkışı ve uzaktan kumandalar için (HDMI çıkışı, Genlock ve iki 3G/HD-SDI terminali dahil) geniş bağlantı seçenekleri sunar. Uzaktan kumanda işlemi, Canon Uzaktan Kumanda RC-V100* için 2,5 mm jak ve RS-422 dahil iki soket aracılığıyla sağlanır

Esnek yapılandırma


Cinema Lock özellikli bir EF yuvaya sahip olan ME200S-SH, daha fazla kontrol ve yaratıcı çekim özellikleri için zum, sabit ve belirli Canon Servo lensleri** (12 pimli arabirim) dahil Canon serisinin uyumlu EF/EF-S lenslerinden oluşan geniş bir lens desteği sunar.

Otomatik çekim seçenekleri


Enstantane önceliği (Tv), diyafram önceliği (Av), otomatik kazanç kontrolü (AGC)*** ve bunların yanı sıra Otomatik Beyaz Dengesi ve Tek Çekim AF gibi otomatik mod seçenekleriyle ME200S-SH'nin kurulumu ve kullanımı kolaydır. İhtiyacınız olduğunda kamera ayarlarında yaratıcı kontrol sunan manuel kontrol her zaman kullanılabilir.

Chroma Key hiç olmadığı kadar kolay


ME200S-SH kamera, iyileştirilen Chroma Key kullanımı desteği sayesinde haberler, sunumlar ve hatta bağımsız filmlerde özel efektler kullanmak için idealdir.***

*Canon protokolü ile servis güncellemesi gerektirebilir.
** Uyumlu lensler daha sonra belirtilecektir.
*** Bazı özellikler için ürün yazılımı güncellemesi gerekebilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon ME200S-SH, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Full HD movies

Full HD filmler

Oversampling

Daha net görüntüler için Yüksek Hızda Örneklemeli HD işleme

Dual pixel CMOS AF

Filmlerde net, sürekli AF

Wide DR Gamma

Hem aydınlık hem de gölgedeki ayrıntıları yakalama

DIGIC DV4

DIGIC İşleme gücü

ME200S-SH Derecelendirmeler ve incelemeler