Canon ME20F-SH

Gün ışığından "yıldız ışığına" kadar çekim yapın

Yaratıcı film yapımcılığında yepyeni bir dünyaya adım atın! Yenilikçi ME20F-SH tam kare Full HD video kamera, ISO 4 milyonu aşkın benzersiz bir hassasiyette ultra düşük ışık performansı ve kızılötesi özellikleri sunar.

0%

  Karşınızda ME20F-SH

  ME20F-SH'nin performansını izleyin

  Düşük ışıkta ve renkli çekimleri daha önce olmadığı gibi yakalayın

  ME20F-SH

  Maksimum ışık toplama özelliğiyle çekim yapın

  Özel, yeni geliştirilen tam kare 35 mm 2,26 Megapiksel CMOS sensörü, özellikle düşük ışıkta video çekimi yapmak için tasarlanmıştır. Daha büyük piksel boyutları sayesinde ışık toplama özelliklerini en üst seviyeye çıkarak ultra düşük ışıkta düşük gürültüye sahip görüntüler elde edilmesine olanak tanır.

  4 milyonu aşkın ISO değerinde çekim yapın

  4 milyonu aşkın maksimum ISO sayesinde (+75 dB) ME20F-SH, 0,0005 lux'ta neredeyse zifiri karanlıkta etrafı görerek çekim yapabilir. Başka bir deyişle, tamamen yıldızların ışığıyla aydınlatılmış bir gökyüzünü içiniz rahat bir şekilde çekebilirsiniz (29,97p'de ve maksimum kazançta f/1,2 lens ile).

  B4_F2

  Karanlıkta renkli çekim yapabilen kamera

  Renkleri görün ve çekin

  ME20F-SH, aşırı düşük ışıkta ve yüksek kazanç ayarlarında bile renkleri algılayıp görebilir. Ayrıca kızılötesini (IR) renkli olarak çekebilme gibi ekstra avantaja ve özelliğe sahiptir.

  B4_F3

  Yüksek kaliteli Full HD çıkış

  Yaratıcı seçenekleri esnek şekilde kontrol edebilme

  Otomatik çekim seçenekleri

  Enstantane önceliği (Tv), diyafram önceliği (Av) ve otomatik kazanç kontrolü (AGC)* ve bunların yanı sıra Otomatik Beyaz Dengesi ve Tek Çekim AF gibi otomatik mod seçenekleriyle ME20F-SH'nin kurulumu ve kullanımı kolaydır. İhtiyacınız olduğunda kamera ayarlarında yaratıcı kontrol sunan manuel kontrol her zaman kullanılabilir.

  * Bazı özellikler için ürün yazılımı güncellemesi gerekebilir. Daha Fazla Bilgi…

  B4_F1
  B4_F2

  Özel Görüntü ayarları

  Kameranın Özel Görüntü menüsü, üretilen görüntünün çeşitli özelliklerini kontrol eden birçok seçenek sunar. Kameranın içinde daha sonra kullanmak üzere en fazla altı özel görüntü seçebilir veya önceden ayarlanmış üç Özel Görüntü dosyalarından (Canon Log, Geniş DA veya EOS Standart) birini kullanabilirsiniz.

  Chroma Key hiç olmadığı kadar kolay

  ME20F-SH kamera, iyileştirilen Chroma Key kullanımı desteği sayesinde haberler, sunumlar ve hatta bağımsız filmlerde özel efektler kullanmak için idealdir.*

  * Ürün yazılımı güncellemesi gerektirebilir. Daha Fazla Bilgi…

  Geniş ISO aralığı

  ME20F-SH, film yapımcılarının gün ışığı koşullarından doğrudan gece "yıldız ışığı" koşullarında çekim yapmasını sağlayan 800 (0 dB) ila 4 milyonu aşkın (+75 dB) muhteşem ISO aralığı sunar.

  B4_F3

  Dahili filtreleri uzaktan kullanma

  ME20F-SH'nin dahili, elektronik olarak kontrol edilebilen ND filtreleri (3 kademe ve 6 kademe) ve IR kesme filtresi, uyumlu Canon Uzaktan Kumanda RC-V100 aracılığıyla hızlı ve kolay bir biçimde kullanılabilir.

  B4_F4

  Kusursuz uyumluluk ve yapılandırma

  Kullanım kolaylığı için esnek kurulum

  Kompakt ve hafif gövde

  ME20F-SH, yalnızca 1,1 kg ağırlığında ve yaklaşık 102 x 116 x 113 mm (g x y x d) ölçülerinde kompakt ve hafif bir kameradır. İster karada ister su altında düşük ışıklı konumlarda kullanım için idealdir.

  B5_F1

  Kolay montaj ve konumlandırma

  ME20F-SH, hem üst hem de alt montaj noktaları ile robot başlıklar, bağlantılar, vinçler ve tripodlar üzerine kolaylıkla konumlandırma ve monte etme esnekliğini sunarak iş akışının gerçekleştiği konumlara zahmetsiz şekilde entegre olur. Neredeyse tüm ışık koşullarında kullanılabilen tamamen benzersiz, çok amaçlı bir kameradır.

  Aurora Skycam

  Video Galerisi

  ME20F-SH ile çekilmiş "Miss Aurora's Dance"

  Teknik Özellikler

  fullhd1080

  digic_dv4

  Wide-DR-Gamma

  Kutunun içeriği

  Sizin için seçtiklerimiz